چگونه بین داشتن یک سگ و یک شغل تمام وقت تعادل برقرار کنیم

یک معضل رایج است. شما واقعاً سگ می خواهید، اما تمام وقت کار می کنید. آیا امکان اجرای آن وجود دارد؟ در اینجا ما در مورد چالش های ایجاد تعادل بین یک شغل تمام وقت با داشتن یک سگ و چند توصیه در مورد چگونگی مقابله با آن صحبت می کنیم.

کسب اطلاعات بیشتر: تغییرات آب و هوا: افزایش دما باعث سخت شدن تولید مثل برای پرندگان شده است

۱. سگ خود را به محل کار ببرید

این امکان برای همه نیست، اما در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. حتی اگر فقط برای یک روز در ماه باشد، واقعا می تواند کمک کند. نه تنها مطالعات نشان داده اند که سگ ها در محل کار می توانند باعث افزایش شادی کارکنان و کاهش استرس شوند، سگ شما از شرکت قدردانی خواهد کرد. برخی از کارمندان مانند فیس بوک و گوگل اکنون به دلیل این مطالعات، حیوانات خانگی را تبلیغ می کنند که به سر کار می آیند.

۲. یک سگ گردان استخدام کنید

اگر هرگز نمی‌توانید سگ خود را با خود به محل کار ببرید، پس در نظر بگیرید که یک سگ‌واکر بگیرید. اگرچه سگ‌های بالغ را می‌توان چندین ساعت بدون نیاز به رفتن به توالت در خانه رها کرد، اما به این معنی نیست که این ایده خوبی است. سگ ها عاشق شرکت هستند و همچنین به هوای تازه و ورزش نیاز دارند. اگر بتوانید یک سگ گردان یا دوستی پیدا کنید که بتواند بیاید و سگ شما را به پیاده روی ببرد، همه چیز تفاوت را ایجاد می کند. این به آنها فرصتی می دهد تا انرژی اضافی را بسوزانند و همچنین با انسان ها و سگ های دیگر معاشرت کنند. اگر به اندازه کافی نزدیک به کار زندگی می کنید، همیشه می توانید سعی کنید یک بازدید از خانه و یک پیاده روی سریع داشته باشید.

۳. آنها را سرگرم نگه دارید

تنها بودن در طول روز و دوری از شما می تواند برای آنها بسیار استرس زا باشد. آنها همچنین می توانند به شدت خسته شوند. با اطمینان از اینکه آنها همیشه کاری برای انجام دادن و بازی با آن دارند، این کسالت را کاهش دهید. گزینه های زیادی از اسباب بازی های جویدنی ساده گرفته تا پازل های غذایی پیچیده تر وجود دارد.

۴. مراقب آنها باشید

اکنون می توانید تجهیزات نظارتی برای خانه خود خریداری کنید تا مراقب سگ خود باشید. اگرچه در بسیاری از مواقع خواب هستند، اما برخی از افراد این را آرامش می‌دهند که می‌توانند در طول روز مراقب سگ خود باشند. برخی از دستگاه‌ها سانسور حرکتی دارند، زیرا فقط در صورتی روشن می‌شوند که سگ در اطراف پرسه می‌زند.

۵. از اضطراب جدایی جلوگیری کنید

وقتی سر کار می روید، هم برای شما و هم برای سگتان استرس زا است. وقتی ترک می‌کنید، سعی کنید آن را به یک موضوع بزرگ تبدیل نکنید. اگرچه می خواهید آنها را بزرگ بغل کنید، اما این فقط به آنها نشان می دهد که در حال ترک هستید و این تجربه را بدتر می کند. ابتدا با آنها بازی کنید، یک چوب جویدنی به آنها بدهید و سپس بروید. آن‌ها ترک شما را به عنوان یک موضوع مهم تلقی می‌کنند، زیرا الف) چیزی برای بازی کردن دارند و ب) این یک خداحافظی آسیب‌زا نبود. همچنین، سعی کنید و مطمئن شوید که یک برنامه خداحافظی صبحگاهی دارید. پوشیدن کت، سپس کفش‌هایتان، پخش شدن در رادیو، سپس گرفتن کلیدهایتان، ارتباطی را در ذهن سگ ایجاد می‌کند که می‌خواهید ترک کنید. این یک چیز خوب برای اکثر سگ ها است، زیرا آنها کارهای روتین و دانستن آنچه در حال رخ دادن است را دوست دارند.

برخی از نژادها ممکن است از اضطراب جدایی بدتر از بقیه رنج ببرند. لابرادورها، کولی‌های مرزی و پودل‌های اسباب‌بازی تنها برخی از آنها هستند که به مضطرب شدن معروف هستند. این می تواند باعث مدفوع در خانه، لیسیدن وسواس گونه، آسیب رساندن به مبلمان یا حتی آسیب رساندن به خود شود. این چیزی است که باید هنگام انتخاب یک نژاد در نظر بگیرید، اگر می دانید که آنها در بخش زیادی از روز تنها خواهند بود. اگر می توانید سعی کنید قبل از اینکه آنها را ترک کنید تا حد امکان آنها را خواب آلود کنید. در صورت امکان آنها را برای پیاده روی طولانی صبحگاهی ببرید زیرا به این معنی است که بیشتر اوقات تنها هستند بیشتر بخوابند.

۶. احساس گناه نکنید

اگرچه طبیعی است که شما احساس گناه می کنید که سگ خود را ترک می کنید، اما باید تلاش کنید و احساس بدی نداشته باشید. تا زمانی که آنها را برای مدت طولانی به حال خود رها نکنید، آنها به آن عادت خواهند کرد. در پایان روز، شما باید برای تهیه غذای سگ برای حیوان خانگی خود کار کنید. فقط مطمئن شوید که تا آنجا که ممکن است انجام دهید تا مطمئن شوید که آنها در طول روز خوب هستند.

سوالاتی که باید از خود بپرسید که آیا تمام وقت کار می کنید و سگ می خواهید

• سگ تا کی تنها می ماند؟ (وقتی این را محاسبه می کنید مراقب باشید. ممکن است ۷ ساعت سر کار باشید اما زمان رفت و آمد و هزینه اضافی برای ترافیک را فراموش نکنید. زمان به زودی اضافه می شود و ممکن است آنها را برای خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید ترک کنید)
آیا می توانید همیشه از خانه کار کنید یا سگ خود را به محل کار ببرید؟
• چه نژادی از سگ را انتخاب می کنید؟
• چه کسی می تواند در طول روز به آنها مراجعه کند؟ (سگ گردها، دوستان، همسایگان و خانواده همه گزینه های خوبی هستند)
• آیا زندگی اجتماعی شلوغی دارید؟ (اگر به طور منظم بعد از کار برای صرف غذا یا نوشیدنی بیرون می روید، چه کسی برای سگ در آنجا خواهد بود؟)
• آیا به دنبال گرفتن یک توله سگ یا یک سگ بزرگتر هستید؟
• آیا به دنبال گرفتن سگ از یک مرکز نجات هستید؟ (اگر پاسخ مثبت است، باید در مورد ترتیبات کاری خود با آنها صحبت کنید. فرآیندهای بررسی متفاوت است)

تعداد که سگ دارند اما تمام وقت هم کار می کنند رو به افزایش است. با وجود ایجاد ساختار به درستی، اما دست یافتنی است. ممکن است همه موارد مورد بحث برای شما واقع بینانه نباشد، اما باید تصمیم بگیرید که کدام یک را می توانید اجرا کنید و واقعاً بسنجید که آیا فکر می کنید زمان لازم برای اختصاص دادن به یک سگ را دارید یا خیر. اگر سبک زندگی ای را ایجاد کنید که هم برای خود و هم برای سگتان مفید باشد، نباید مشکلی ایجاد کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 − = 56