چگونه در ازای مهارت های خود اقامتگاه رایگان در هتل دریافت کنید

چگونه در ازای مهارت های خود اقامتگاه رایگان در هتل دریافت کنید

هتل‌ها و مهمان‌خانه‌ها در سرتاسر جهان در ازای دریافت کالا یا خدمات برای دومین هفته بین‌المللی مبادله به مهمانان اقامت رایگان ارائه می‌دهند.

هتل‌ها، مهمان‌خانه‌ها و مسافران آماده مبادله با هفته مبادله هستند، ابتکاری که در آن ارائه‌دهندگان اقامتگاه در ازای کالا یا خدمات رایگان درهای خود را به روی مهمانان باز می‌کنند. میزبانان نیازهای خود را فهرست می‌کنند که از مهارت‌های DIY و خلاقانه گرفته تا خدمات آموزشی یا بازاریابی را شامل می‌شود و از مهمانان بالقوه دعوت می‌کنند تا یک پیشنهاد ارائه دهند.

امکانات از یک تختخواب و صبحانه در بالای تپه در سیسیل که به دنبال فیلمبردار برای فیلمبرداری از ملک خود است تا ویلا در کاستاریکا به امید یافتن هنرمندی برای آموزش کارگاه یا اهدای آثار هنری متفاوت است. همچنین ملکی در اندونزی وجود دارد که به یک نقاش و دکوراتور نیاز دارد و یک مهمانخانه در فرانسه به جستجوی سرآشپزی نیاز دارد تا به صاحبان آنها نحوه استفاده از اجاق پیتزا جدیدشان را آموزش دهد.

کسب اطلاعات بیشتر: ۵ نکته برای حل مشکل زبان در سفر

صاحبان آن ها در مورد آرزوی خود اظهار داشتند: “ما عاشق غذای خوب هستیم و دوست داریم اسرار آشپزی جدیدی را کشف کنیم. بنابراین، ما در خانه روستایی خود از هر کسی که به ما یاد می دهد چگونه بهترین پیتزا در جهان را درست کنیم، پذیرایی می کنیم.” فهرست

برخی از میزبان ها برای شرایط خاص پست می گذارند، بلکه از مهمانان دعوت می کنند تا نیازی را شناسایی کنند و سپس برای برآورده کردن آن پیشنهاد ارائه دهند. برخی دیگر به سادگی از مهمانان می خواهند که یک هدیه از خانه بیاورند، خواه یک محصول محلی صنعتگر باشد یا چیزی کمیاب مانند یک کمیک قدیمی.

در طول اولین نسخه، حدود 600 B&B در بیش از 60 کشور در این ابتکار شرکت کردند، که اسپین آف بین المللی هفته بارتر ایتالیا است، رویداد سالانه ای که توسط Bed-and-Breakfast-IT برگزار می شود. هفته داد و ستد امسال بین 18 تا 24 نوامبر برگزار می شود، اگرچه بسیاری از لیست های وب سایت خدمات را در ازای مهمان نوازی رایگان در تمام سال می پذیرند.

برای شرکت، به وب سایت اختصاصی مراجعه کنید تا ببینید چه هتل ها و مهمانخانه هایی به دنبال کمک هستند. صفحه اصلی دسته بندی کالاها و خدمات مورد نظر را فهرست می کند، بنابراین بررسی درخواست ها آسان است. پس از انتخاب ملکی که نظر شما را جلب می کند، از طریق فرم مربوطه با آنها تماس بگیرید تا مذاکرات را آغاز کنند. ثبت نام رایگان است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29 − = 20