نحوه سایز بندی پا برای خرید اینترنتی کتونی

نحوه سایز بندی پا برای خرید اینترنتی کتونی

سایز پا

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که سایز پای خودتان را نداشته باشید و در اندازه گیری سایز پا با مشکل رو به رو شوید. ما در این بلاگ نکته هایی را به شما می گوییم تا در انتخاب کتونی مناسب از طریق خرید اینترنتی با مشکل رو به رو نشوید.

به صورت کلی اندازه گیری سایز پا از نکاتی برخوردار می باشد. تمام کمپانی های معروف کتونی در جهان مانند آدیداس، نیوبالانس، نایک، پاکار و …… از این نکات برای اندازه گیری هایشان در تولید و عرضه کتونی استفاده می کنند. کتونی های تولید شده برند های معتبر در جهان امکان دارد با توجه بیشتر به اندازه قالب کتونی کمی متفاوت باشند با نکاتی که ما در اندازه گیری سایز پا در این بلاگ خواهیم گفت دوستان دیگر نگران خرید اینترنتی کتونی نباشید.

مطالعه بیشتر: تاریخچه کتونی آدیداس

نکات کلی در انتخاب کتونی:

در نظر داشته باشید:

سایز کفش های مجلسی با کتونی متفاوت است.

هر کمپانی از الگوی خاصی برای قالب کتونی ها استفاده می کنند.

کمپانی های معروف تقریبا از یک استاندارد کلی استفاده می کنند.

اندازه گیری طول پا:

برای شروع پای خود را روی یک محیط صاف قرار دهید، با استفاده از یک مداد ته پاشنه و نوک انگشت را با مداد علامت گذاری کنید. و سپس با استفاده از خط کش طول پای خود را اندازی گیری کنید.مانند عکس زیر.

سپس شما می توانید با توجه به اندازه به دست آمده و جدول زیر از سایز پای خود مطلع شوید.

در هنگام خرید کتونی به این نکته توجه کنید که با توجه به اندازه پا و الگوی پایتان کتونی را بخرید. تا به پاهای شما آسیب نرسد و همچنین اگر پایتان از نظر پنجه بزرگتر است سعی کنید از کتونی های پنجه بزرگ استفاده کنید.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 43 = 49