نحوه استفاده از اکسسوری با لباس مجلسی بدون شانه

نحوه استفاده از اکسسوری با لباس مجلسی بدون شانه

نحوه استفاده از اکسسوری با لباس مجلسی بدون شانه

نحوه ست کردن اکسسوری می‌تواند دشوار باشدخیلی سخت است که یک اکسسوری عالی پیدا کنید که به ظاهر شما بی‌افزاید و آن را تحت تاثیر قرار ندهدوقتی شروع به اضافه کردن جواهرات، کفش، کیف و .. به ظاهر خود می‌کنید، ناگهان عوامل بیشتری برای لباس شما ایجاد می‌شوندکه می‌توانند به بهتر یا بدتر شدن ظاهر شما بی‌انجامدست کردن اکسسوری با لباس دستور العمل خاصی دارد که می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کرده و یک ظاهر تحسین برانگیز و جذاب برای خود بسازیدبرای تطبیق جزئیات فلزی مانند جواهرات با لباس خود باید رنگ‌ها و سبک‌ها را با هم هماهنگ کنید تا مکمل یکدیگر باشندشما با کمک یک اکسسوری می‌توانید به برجسته کردن ویژگی‌هایی که مورد علاقه‌تان است، کمک کنیداما باید حواستان باشد که با این کار باعث شلوغ شدن ظاهر و استایل خود نشوید و یک تیپ شیک و رسمی برای مهمانی ایجاد کنید.

اصول اصلی در هنگام ست کردن اکسسوری با لباس مجلسی بدون شانه

اگر می‌خواهید در یک مهمانی رسمی از لباس بدون شانه استفاده کنید، باید دقت کنید که ریزه‌کاری‌ها و نکات اصلی ست کردن جواهرات با لباس را رعایت کنیدچرا که هر چقدر لباس شیک و عالی به تن داشته باشید اما در هماهنگی زیورآلات دقت لازم را به خرج ندهید، ظاهری مناسب و درخور توجه نخواهید داشتدر زیر به نکاتی که باید به آن‌ها دقت کنید اشاره خواهیم کرد.

 • اگر لباس بدون شانه شما ساده است سعی کنید از زیورآلات بزرگ استفاده کنید تا جلوه ظاهر خود راچندین برابر کنید.

 • اگر لباس‌تان رنگ جیغی دارد، باید از زیورآلات ساده و با رنگ مات استفاده کنید.در غیر این صورت ظاهرتان شلوغ خواهد شد.

 • برای لباس هایی که طرح شلوغی دارند باید از زیورآلات کوچک و ساده بهره ببرید.

 • دفت کنید که جواهرات ظریف همیشه زیبا هستند، اگر انواع و اقسام زیورآلاتی که دارید با لباس خود بپوشید، دیگران از دیدن شما خسته می‌شوندبنابراین باید بدانید راز زیبایی همیشه در سادگی است.

 • لباس‌های بدون شانه به دلیل این که گردن و شانه‌های شما را به خوبی نمایان می‌کند، بهتر است به جای پوشیدن گردنبندطلا از گوشواره های زیبا استفاده کنیدیگ گوشواره حلقه‌ای طلا می‌تواند به درخشش ظاهر شما کمک زیادی کند.

 • یکی از ترفندهایی که به خوبی می‌تواند ظاهر شما را زیباتر جلوه دهد این است که یکی از زیورآلاتی که استفاده می‌کنید را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیریدنقطه کانونی معمولا گردنبند طلا یا گوشواره و دستبند طلایی است که پوشیده‌ایددر مورد لباس‌های بدون شانه قطعا شما باید مدل گوشواره طلا جدید خود را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید.

 • حواستان باشد اگر از یک گوشواره حلقه‌ای طلا شیک استفاده کردید، هرگز گردنبند نیاندازید و اجازه دهید گوشواره ها خودشان را نشان دهندمخصوصا اگر گوشواره‌تان آویز و بزرگ است.

 • هماهنگی زیورآلات با یکدیگر از یاد نبرید، برای زیبایی دستان خود بهتر است از دستبند طلا سفید و انگشتر طلا سفید به طور همزمان استفاده کنیداگر دستنبد کار شده و پر نگین را برای خود انتخاب کردید حواستان باشد از انگشترهای ساده‌تر با نگین کوچک‌تر استفاده نمائید.

 • نکته دیگری که می‌تواند به جذابیت شما کمک شایانی نماید، این است که رنگ نگین جواهرات را با رنگ لباستان ست کنیدهماهنگی رنگ لباس با رنگ نگین گردنبد طلا یا گوشواره طلایتان می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

 • اگر لباستان رنگارنگ است سعی کنید از اکسسوری‌های خنثی مثل رنگ سفید و نقره‌ای استفاده نمائید.

 • از کیفیت جواهرات خود مطمئن شوید، حواستان باشد با یک لباس مجلسی از اکسسوری‌های بدل و بی کیفیت استفاده نکنید.

 • با یک لباس مجلسی از پوشیدن ساعت مچی خودداری کنید و به جای آن از دستبند‌های زیبا یا النگوهای مدرن استفاده نمائید.

 • اگر به دنبال نوآوری هستید می‌توانید گردنبندهایی که پلاک خطی و آویز دارند را با یک گوشواره ست آویز خودش، بپوشید به شرطی که خیلی ساده و ظریف باشند.

کلام آخر

اما پیشنها نهایی ما به شما این است که از مدل‌های زیبای گردنبند طلا گالری روبی برای جلوه بیشتر لباس مجلسی خود استفاده نمائیدانواع مدل‌های گردنبند ساده و ظریف این مجموعه می‌تواند در افزایش زیبایی شما تاثیرگذار باشد.یادتان باشد با لباس‌های بدون شانه از گردنبند طلا شلوغ یا چوکر استفاده نکنید، چرا که باعث ایجاد خطای دید شده و شانه‌های شما را پهن‌تر نشان می‌دهند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 − = 57