معرفی کتاب کتاب رمان افسانه دیانا

معرفی کتاب کتاب رمان افسانه دیانا

یکی از پرطرفداراترین ژانرها در کتابهای رمان و داستان، ژانر فانتزی و تخیلی است. بسیاری از موسسات چاپ کتاب در دنیا سعی دارند با جذب آثار فانتزی و تخیلی، بتوانند به درخواستهای روز افزون مخاطبین خود احترام بگذارند. یکی از کتابهای فانتزی و تحیلی که به قلم نویسنده ایرانی نگاشته شده، کتاب «افسانه دیانا» است که خانم سارا رجپ پور به نوشتن آن همت گماشته است.

این اثر در سه جلد نوشته شده و اتفاقاً بسیار محبوب و پرطرفدار شده است. هر سه جلد این کتاب در سال 1401 توسط انتشارات نارون دانش چاپ و نشر گردیده است. جلد اول در قالب 286 صفحه، جلد دوم در قالب 284 و جلد سوم در قالب 247 صفحه نوشته شده است.

کتاب افسانه دیانا – جلد اول، داستانی از عشق را روایت می‌کند؛ عشقی که می‌تواند صرفاً علاقه‌ی به معشوق نباشد، بلکه عشقی باشد که میان مادر و فرزند شکل می‌گیرد. سارا رجب‌پور داستان دخترانی را روایت می‌کند که در سختی‌ها عیار واقعی خود را پیدا کرده و جهان را به جایی بهتر تبدیل می‌کنند

در افسانه دیانا – جلد دوم، نوشته‌ی سارا رجب پور، دیانا همچنان به ماموریت پیشینش ادامه می‌دهد و بار دیگر همچون یک قهرمان در جهت نیل به اهدافش تلاش می‌کند. او حالا یک آموزه‌ی مهم را فراگرفته و آن را در مسیرش به‌کار می‌بندد؛

در افسانه دیانا – جلد سوم در این قسمت او بار دیگر برای اتمام مأموریت خود تلاش می‌کند. او که عشق را با تمام وجود احساس کرده، حالا قرار است باز هم در مسیر تقدیر خود با فرازونشیب‌های تازه‌ای روبه‌رو ‌شود. در کتاب حاضر قصه‌ی دیانا در این برهه‌ی زمانی به ‌پایان می‌رسد.

چاپ کتاب در انتشارات نارون دانش

انتشارات نارون دانش یکی از برترین ناشرین در حوزه چاپ کتاب می‌باشد. صاحبان اثر می‌توانند از خدمات ویراستاری کتاب و همچنین صفحه آرایی کتاب این انتشارات بهره‌مند شوند. انتشارات نارون دانش با در اختیار داشتن تیم متخصص طراحی جلد کتاب این امکان را دارد که در زمینه مربوط به طراحی جلد کتاب نیز به صاحبان اثر خدمات تخصصی ارایه نماید. جهت برقراری ارتباط با ما و اطلاع از مراحل چاپ کتاب می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

 

برچسب ها : کتاب,چاپ کتاب,افسانه دیانا,نارون دانش,انتشارات نارون دانش

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 38 = 41