iOS 15 builds in better customer support for in-app purchases

iOS 15 برای خریدهای درون برنامه ای پشتیبانی بهتری برای مشتری ایجاد می کند

به عنوان بخشی از راه اندازی این هفته iOS 15 ، iPadOS 15 و watchOS 8 ، اپل همچنین StoreKit 2 ، مجموعه ای از API ها برای خریدهای درون برنامه ای و اشتراک ها را معرفی کرد. ابزارهای جدید مبتنی بر Swift می تواند به توسعه دهندگان کمک کند خریدهای کاربران را به جای تکیه بر راه حل های شخص ثالث مانند RevenueCat ، بهتر پیگیری و پشتیبانی کنند.

این کیت API های جدیدی را معرفی می کند که “تعیین امتیاز محصولات و واجد شرایط بودن برای پیشنهادات ، دریافت سریع سابقه خریدهای درون برنامه ای کاربر ، اطلاع از آخرین وضعیت اشتراک با یک چک ساده” و مهمتر از همه ، ارائه راهی برای کاربران مدیریت اشتراک ها و درخواست بازپرداخت در برنامه. اپل همچنین API سرور App Store و اعلانات سرور App Store را به روز می کند تا توسعه دهندگان بدانند زمان اشتراک کاربر در زمان واقعی به پایان می رسد و احتمالاً یک برنامه افزودنی رایگان ارائه می دهند.

مطالعه بیشتر: چرا به لپ تاپ شخصی نیاز دارید

همانطور که RevenueCat در یک پست وبلاگی که تغییرات Apple را تجزیه می کند ، متذکر می شود ، ویژگی های StoreKit 2 فقط در دستگاه هایی که نرم افزارهای جدیدتری مانند iOS 15 دارند ، کار می کند. برنامه هایی که هنوز از نسخه های قدیمی سیستم عامل اپل پشتیبانی می کنند – و اکثر آنها مدتی است – تشویق می شوند از StoreKit اصلی استفاده کنید. این شکاف ممکن است با گذشت زمان افزایش یابد: اپل به کاربران اجازه می دهد تا در iOS 14 بمانند و فقط به روزرسانی های امنیتی را دریافت کنند و با توجه به مدت زمان ماندگاری محصولات این شرکت ، احتمالاً تعداد زیادی آیپد و آیفون قدیمی در حال راه اندازی هستند. خوشبختانه ، StoreKit 2 و StoreKit قابلیت همکاری دارند ، “اپل می نویسد:” خریدهایی که با API اصلی StoreKit انجام می شوند همچنان از طریق تراکنش های جدید StoreKit 2 و API های اطلاعات تمدید قابل دسترسی خواهند بود. ”

این تغییرات می تواند ارائه خدمات مشتری سنتی به خریدهای انجام شده در داخل برنامه ها را بسیار آسان کند. برای اپل ، آنها یک انگیزه کوچک دیگر برای توسعه دهندگان برای ارائه نوعی خرید یا اشتراک درون برنامه ای هستند که به دلیل کاهش 30 درصدی بحث برانگیز این شرکت ، از نظر مالی سود می برد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 46 = 47