آیفون 13 مینی همچنان از سرعت شارژ MagSafe کندتری برخوردار است

آیفون 13 مینی روز جمعه عرضه می شود و در حالی که پیشرفت های قابل ملاحظه ای نسبت به 12 مینی دارد ، اما با یک نسخه قبلی محدودیت هایی دارد: 13 مینی هنوز محدود به حداکثر توان 12 وات بیش از شارژ بی سیم MagSafe است. به یک سند پشتیبانی اپل (از طریق MacRumors). این بدان معناست که مانند 12 مینی ، حداکثر سرعت شارژ MagSafe پایین تری نسبت به بقیه گوشی های آیفون 13 دارد ، که همگی می توانند تا 15 وات از MagSafe شارژ کنند.

اگرچه شنیدن اینکه کوچکترین آیفون می تواند در MagSafe کندتر شارژ شود ناامید کننده است ، اما عمر باتری را افزایش داده است. اپل می گوید شما باید تا 1.5 ساعت بیشتر از iPhone 12 Mini عمر باتری داشته باشید ، بنابراین ممکن است نیازی به شارژ مینی 13 مکرر نداشته باشید.

گفته می شود ، 13 مینی عمر باتری کمتری نسبت به بقیه مدل های آیفون 13 دارد و هنوز هم می تواند به سرعت تمام شود. در اینجا برداشتهای اولیه دیتر بون ، از مرور او است:

با این حال ، من تصور اولیه ای از عمر باتری آیفون 13 مینی دارم. این ادعای یک ساعت و نیم دیگر اپل منطقی به نظر می رسد ، اما این ستایش کم رنگ است. من در سال گذشته بسیار از آیفون 12 مینی استفاده کردم ، و آنچه که برای اولین بار بررسی کردم ، واقعیت داشت: اگر از این تلفن کوچک مانند یک تلفن هوشمند بزرگ استفاده کنید ، تا اوایل بعد از ظهر یا حتی باتری را خالی می کنید ناهار.

آیفون 12 و 13 مینی مینیمالیستی هستند که هم از نظر اندازه و هم از نظر میزان استفاده از آنها مینیمالیستی هستند. اگر مدام از تلفن خود در طول روز استفاده می کنید ، احتمالا باتری کوچکتر در Mini کافی نیست.

اشتراک گذاری

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: تغییر نام فیسبوک به متا – آرپسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 55 = 57