آیا خرید قمقمه کودک بهتر است یا فلاسک کودک؟

یکی از ابزار های مورد استفاده بسیاری از خانواده هایی که دارای کودک هستند، قمقمه و یا فلاسک است. با استفاده از قمقمه شما به راحتی می توانید کودکتان را در بیرون از منزل با خود همراه کنید، زیرا دیگر لازم نیست نگران تشنگی و یا گرسنگی او باشید. خرید قمقمه کودک و خرید فلاسک کودک به شما کمک می کند تا آب یا نوشیدنی گرم کودک را در همه جا با خود به همراه داشته باشید و استفاده از قمقمه و فلاسک این مشکل را برطرف کرده است. شما می توانید برای خرید قمقه فانتزی به سایت خانه شکلاتی مراجعه کنید.

معرفی فلاسک و قمقمه کودک

فلاسک و قمقمه کودک یکی از لوازم های کاربردی در سیسمونی هستند که استفاده از آن ها برای والدین اهمیت بسیاری دارد. فلاسک و قمقمه کودک باعث می شوند تا والدین در هر زمان و هر مکانی برای فرزند خود آب جوش داشته باشند و دیگر نگران گرسنگی او نباشند. معمولا فلاسک های کودکان مشابه فلاسک های دیگر است و تنها از نظر ابعاد متفاوت است. اغلب فلاسک های کودک دارای اندازه ای کوچک است تا به راحتی در ساک نوزادی کودک جا شود و قابل حمل باشد.

خرید فلاسک کودک

مزایای فلاسک کودک

 • ۱اغلب فلاسک های کودک دارای طرح های مختلف و زیبا هستند و علاوه بر این دارای قدرت عملکرد بالایی هستند.
 • در شرایطی که کودکان و نوزادان از شیر مادر استفاده نمی کنند و شیر خشک می خورند، مادران همیشه باید به همراه خود فلاسک آب گرم داشته باشند تا بتوانند در هر زمان که کودک آن ها گرسنه است با تهیه شیر گرسنگی او را برطرف کنند. بنابراین خرید فلاسک کودک کار را مادران راحت کرده است و آن ها می توانند بدون دغدغه کودک خود را به بیرون از خانه و یا مسافرت ببرند.
 • فلاسک کودک باعث می شود تا فرایند آماده شدن شیر کودک سریع تر انجام شود و کودک زیاد گرسنه نماند. زیرا بدون وجود فلاسک کودک، لازم است مادر آب را بر روی حرارت بگذارد و تا داغ شدن آب زمان بیشتری صرف می شود و کودک باید زمان بیشتری گرسنه بماند. باید توجه داشته باشید که در بیرون از ختانه و یا مسافرت امکان دسترسی سریع به آب داغ وجود ندارد. بنابراین نیاز است همیشه آب داغ از قبل آماده شده باشد.
 • خرید فلاسک غذا کودک برای گرم نگه داشتن غذای کودک بسیار مهم است. زیرا فلاسک غذا کودک دارای دهانه بزرگ و دری است که می توان از آن به جای بشقاب و یا ظرف سوپ کودک استفاده کرد. شما می توانید برای خرید فلاسک غذا کودک، از طریق شماره های موجود در سایت، با کارشناسان سایت خانه شکلاتی تماس بگیرید.

معایب فلاسک کودک

گاهی ممکن است در فلاسک به خوبی بسته نشود و در آن نیمه باز مانده باشد در این صورت باعث می شود تا محتویات داخل ان به بیرون و یا در داخل ساک کودک و یا نوزاد بریزد و همه جا را خیس کند. با ریختن آب گرم دیگر آب داغی وجود ندارد و بنابراین مدت زیادی طول می کشد تا غذای کودک آماده شود.

اگر فلاسک کارایی خود را بر اثر استفاده مداوم از دست داده باشد در این صورت مدت زمان نگهداری آب داغ توسط آن کم می شود. بنابراین لازم است به مدت زمان نگهداری دمای آب در فلاسک توجه داشته باشید تا در زمان نیاز به آب داغ برای کودک خود با مشکل مواجه نشوید.

مدت زمان نگهداری نوشیدنی در فلاسک کودک

یکی از عوامل مهمی که در خرید فلاسک باید به آن توجه شود، مدت زمان گرم نگه داشتن آب داغ و یا هر نوشیدنی دیگر کودک است. اغلب مدت زمان نگهداری در فلاسک های کودک چیزی حدود ۶ تا ۲۴ ساعت است و این میزان در فلاسک های مختلف متفاوت است. لازم است توجه داشته باشید که با خرید فلاسک کودک با مدت زمان نگهداری بالاتر، می توانید آرامش بیشتری در کنار کودک خود در بیرون از منزل داشته باشید. برای خرید فلاسک غذا و یا خرید قمقمه فانتزی می توانید در سایت خانه شکلاتی ثبت سفارش کنید.

مزایای قمقمه کودک

 • قمقمه کودک در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار موجود است و خرید قمقه فانتزی می تواند باعث ایجاد شور و شوق زیادی در کودکان شود و خرید قمقه فانتزی با طرح های کارتونی می تواند قدرت تخیل کودکان را بسیار قوی کند.
 • قمقمه کودک در اندازه های مختلفی در بازار وجود دارد و این تنوع باعث می شود در خرید قمقمه کودک قدرت انتخاب بالایی داشته باشید. همچنین سایت خانه شکلاتی یکی از سایت هایی است که خرید قمقمه فانتزی را راحت تر کرده زیرا قمقمه کودک را در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می کند.
 • خرید قمقمه کودک بسیار توصیه می شود زیرا علاوه بر گرم نگه داشتن آب و یا سرد نگه داشتن آن، به راحتی در داخل کیف جا می شود و فضایی را اشغال نمی کند و به راحتی قابل حمل است. برای خرید قمقمه فانتزی و خرید قمقمه کودک و همینطور خرید فلاسک غذای کودک به سایت خانه شکلاتی مراجعه کنید.

خرید قمقمه کودک

معایب قمقمه کودک

قمقمه یکی از لوازمی است که کودکان با خود به مدرسه می برند تا در هنگام تشنگی از آن استفاده کنند و خرید قمقمه فانتزی باعث ایجاد سرگرمی در آن ها می شود اما از معایب قمقمه هم مانند فلاسک، می توان به ریختن مایعات درون آن اشاره کرد. با توجه به اینکه معمولا کودکان بازیگوش و سر به هوا هستند اگر در قمقمه را به خوبی نبندند باعث می شود تا مایعات درون قمقمه در کیف ریخته شود و تمام کتاب های مدرسه را خیس کند.

برای خرید ظرف غذا کلیک کنید.

جنس قمقمه و فلاسک کودک

معمولا از قمقه های کودک برای نگهداری آب و انواع نوشیدنی ها استفاده می شود. قمقمه ها دارای جنس های مختلفی هستند و قمقمه های کودک با جنس های پلاستیکی و یا شیشه و فلزی در بازار وجود دارد. اغلب قمقمه های فلزی وزن سنگین تری نسبت به قمقمه های پلاستیک دارند. اما فلاسک کودک معمولا به دو دسته پلاستیکی و استیل دسته بندی می شود. اگر به دنبال خرید فلاسک کودک با قیمت پایین هستید، خرید فلاسک کودک پلاستیکی را به شما پیشنهاد می دهیم. برای خرید فلاسک غذا و خرید قمقمه فانتزی با مراجعه به سایت خانه شکلاتی، از قیمت های مناسب و بصرفه این سایت دیدن کنید.

نکات خرید قمقمه و فلاسک کودک

خرید قمقه و فلاسک کودک دارای نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید تا تجربه خوبی از خرید یک قمقمه و یا فلاسک با کیفیت داشته باشید.

 • جنس قمقمه یا فلاسک: یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید قمقمه کودک به آن توجه ویژه ای داشته باشید، جنس قمقمه کودک است. جنس بدنه قمقمه باید از جنسی ساخته شده باشد که بسیار مقاوم باشد و مواد داخلی آن به بیرون نریزد. همچنین باید توجه داشته باشید که بهتر است دارای در باشد تا آلودگی به داخل آن نفوذ نکند.
 • ۲باید توجه داشته باشید که زمانی که در قمقمه را زیاد محکم می بندید باعث می شود تا در قمقمه حالت چرخشی به خود بگیرد و این باعث می شود تا کودک به راحتی بتواند در آن را باز کند. در هنگام خرید قمقمه کودک به شل و یا محکم بودن در قمقه توجه کنید.
 • عایق دما: یکی از نکات دیگر در هنگام خرید قمقمه کودک، عایق بودن دما قمقه کودک است. اگر شما می خواهید برای چند ساعت و یا به مدت یک روز با توجه به آب یا نوشیدنی موجود در قمقه، آن را گرم و یا سرد نگهداری کنید، لازم است تا قمقه ای خریداری کنید که عایق و دوجداره باشد و بتواند محتویات درون خود را به خوبی نگهداری کند.
 • اندازه قمقه یا فلاسک کودک: در خرید قمقمه کودک باید به اندازه ای که مورد نیاز کودک شما است، توجه کنید زیرا ممکن است قمقه ای را خریداری کنید که کوچک تر از نوشیدنی مورد نیاز کودک شما باشد. اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید تا اندازه آن به حدی باشد که به راحتی بتوانید آن را جابجا کنید.
 • ظاهر قمقمه کودک: شکل ظاهری قمقمه کودک می تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد. بنابراین خرید قمقه فانتزی کودک از سایت خانه شکلاتی را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید قمقمه فانتزی

 

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم به به این موضوع که خرید قمقمه کودک بهتر است و یا فلاسک کودک بپردازیم. همانطور که می دانید در بازار شاهد تنوع زیادی از قمقمهه ها و فلاسک های کودک هستیم و این موضوع که کدام بهتر است، بستگی به سبک زندگی شما دارد که با کدام یک از این دو راحت هستید و آن را می پسندید.. این سایت یکی از سایت های معتبر در زمینه فروش قمقمه و فلاسک کودک است که قمقمه و فلاسک را با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک به مشتریان خود عرضه می کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 6