زیبایی طبیعی با لیفت صورت با نخ

با لیفت صورت با نخ زیبایی طبیعی خود را مجددا به دست آورید

تا همین چند وقت پیش تنها درمان موثر برای رفع افتادگی پوست جراحی لیفت بود که انجام این کار دوران نقاهت بسیار طولانی داشت و گاهی خطرات جانبی برای افراد به ‌وجود می‌آورد.

بنابراین با وجود مشکلات جراحی، روش نوینی از جوان‌سازی به نام لیفت صورت با نخ ابداع شد که در این روش با استفاده از نخ‌های جذبی عمل لیفت را برای صورت انجام می‌دهند.

استفاده از این متد جدید و به‌روز خروجی بسیار طبیعی برای پوست دارد و حالت مصنوعی به چهره نمی‌دهد. این روش علاوه بر هدف اصلی یعنی لیفت مزیت‌های دیگری نیز برای پوست دارد. اگر می‌خواهید بیشتر با این متد آشنا شوید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

کلاژن‌سازی پوست را با لیفت تحریک کنید

بیشتر افراد این تصور را دارند که با لیفت صورت با نخ تنها می‌توان افتادگی و شل بودن پوست را رفع کرد. اما بد نیست بدانید که با این روش می‌توانید از پیرشدن پوست خود نیز جلوگیری کنید.

در واقع این نخ‌های جذبی در هر جایی که مورد استفاده قرار بگیرند در همان جا کلاژن سازی را نیز تحریک می‌کنند و همان‌طور که می‌دانید کلاژن تاثیر زیادی روی جوانسازی و زیبایی پوست دارد.

با بالا رفتن سن به مراتب قدرت پوست کمتر می‌شود و همین سبب بروز چین و چروک‌های پوستی است. تحریک کلاژن‌سازی در شرایطی که پوست هنوز از انعطاف خوبی برخوردار است و افتادگی آن خیلی زیاد نیست، قدرت پوست را افزایش می‌دهد و در نهایت می‌توان شاهد کاهش پیرشدن سریع پوست و زیبایی هر چه بیشتر آن بود.

چرا لیفت صورت با نخ را برای درمان افتادگی‌های پوست انتخاب کنیم؟

این روش به دلیل‌های زیادی در مقایسه با عمل‌های جراحی لیفت مورد قبول واقع شده است که در ادامه با جزئیات بیشتر به این موضوع می‌پردازیم.

حفظ حالت طبیعی صورت

مهم‌ترین مزیتی که لیفت نخ در مقایسه با عمل جراحی دارد، حفظ حالت طبیعی صورت است و این طور نیست که چهره فرد مصنوعی و عملی باشد.

افراد وقتی عمل جراحی لیفت را انجام می‌دهند، پوستشان یک حالت کشیدگی بیش از حد دارد. به عبارت دیگر زاویه‌های طبیعی صورت از بین می‌رود و از حجم لب و گونه کاسته می‌شود.

اما با لیفت صورت با نخ تمام حالت‌های طبیعی یک پوست حفظ می‌شود و نخ‌های جذبی که با ظرافت زیاد مورد استفاده گرفته‌اند تمام ایرادهای صورت را برطرف می‌کنند که نتیجه آن زیبایی طبیعی صورت است.

تمام این اتفاق‌ها در شرایطی رخ می‌دهند که زاویه‌های عادی صورت، حجم لب‌ها و گونه و غیره هیچ تغییری پیدا نمی‌کنند.

قابلیت استفاده از لیفت نخ برای مناطق حساس

تا به الان هیچ گزارشی در مورد خطرات این روش برای مناطق حساس گزارش نشده است، برخلاف دیگر روش‌های لیفت که نمی‌توان در هر منطقه‌ای از صورت از آن‌ها استفاده کرد.

از لیفت با نخ برای ابرو و پلک‌ها نیز استفاده می‌شود و افتادگی‌ها را در این مناطق رفع می‌کند. البته باید توجه داشت که این موارد در شرایطی رخ می‌دهد که توسط یک پزشک با مهارت با تجربه لیفت با نخ انجام شود.

دوره نقاهت کوتاه

ریکاوری در بیشترین حالت ممکن پنج  روز طول می‌کشد، در حالی که عمل جراحی دوره نقاهت بسیار طولانی‌تری دارد. علاوه بر این، افراد اگر عمل جراحی لیفت را برای درمان مشکلات پوستی خود انتخاب کنند باید زیاد از خود مراقبت کنند و نمی‌توانند به انجام کارهای روزمره خود بپردازند.

در صورتی که لیفت با نخ نیاز به مراقبت خاصی ندارد و افراد در طول روز با مشکل خاصی روبرو نمی‌شوند.

اثر درمان را مشاهده نخواهید کرد

در مدت 5 روز دوره ریکاروی، تقریبا دیگر نشانه‌ای از لیفت با نخ در صورت شما دیده نمی‌شود. البته از آن جایی که نخ‌ها در بخش‌های زیرین لایه عمقی پوست قرار می‌گیرند، بنابراین با چشم غیر مسلح نیز دیده نخواهند شد.

از طرفی سوراخ‌هایی که برای وارد کردن نخ‌ها ایجاد می‌شود به‌حدی ظریف است که شما اصلا متوجه آن نخواهید شد.

قیمت پایین‌تر

یکی دیگر از مزیت‌های لیفت صورت با نخ هزینه بسیار پایین است. همان‌طور که می‌دانید برای عمل جراحی لیفت باید هزینه‌های بستری کامل، عمل، بیهوشی و هزینه‌های جانبی دیگر را تقبل کنید.

اما در لیفت با نخ این شرایط وجود ندارد و همین ویژگی سبب تفاوت قیمتی زیادی بین این دو مورد می‌شود. نمی‌‌توان یک قیمت ثابت برای لیفت با نخ تعیین کرد، چون به عوامل متعددی بستگی دارد و باید پزشک البته با مهارت متناسب با شرایط افراد این قیمت را تعیین کند.

ماندگاری لیفت صورت با نخ و نتایج آن

همان‌طور که می‌دانید در عمل‌های جراحی از روش‌های تهاجمی‌تری برای رفع مشکلات استفاده می‌شود، بنابراین نتایج نیز ماندگاری بیشتری دارد، اما مشکلات خاص خود را که در بالاتر عنوان کردیم نیز خواهد داشت.

لیفت با نخ به‌طور معمول دو تا سه سال ماندگار است و بعد از گذشت این دوره باید دوباره لیفت با نخ را تجدید کرد تا نتایج ثابت شود.

لیفت با نخ برای تاثیرگذاری خود کلاژن‌سازی را تحریک می‌کند. در این روش از نخ‌های متنوعی برای انجام کار بهره می‌برند .

نخ‌های جذبی طی حداکثر سه ماه جذب پوست خواهند شد و بافت پوست این نخ‌ها را جایگزین رشته‌های کلاژن اصلی می‌کند. کلاژن نیز یکی از عوامل اصلی است که از افتادگی و شل شدن پوست جلوگیری می‌کند.

کلاژن‌ها نیز تحت عوامل زیادی تخریب می‌شود و این‌طور نیست که همیشه در هر شرایطی میزان ثابتی داشته باشند. در روش‌های جوانسازی غیر تهاجمی مانند لیفت با نخ، ساخت کلاژن تحریک می‌شود در نتیجه کلاژن‌های جدید ساخته می‌شوند.

پوست حجم طبیعی به خود می‌گیرد، کانتورینگ صورت اصلاح می‌شود و بنابراین صورت شما از الان پنج  سال جوان‌تر به‌نظر خواهد رسید. کلاژن‌هایی که جدید ساخته شده‌اند تا 10 سال پایدار هستند و بعد از آن کم کم از بین می‌روند.

انتخاب کلینیک معتبر و پزشک با مهارت باتجربه برای لیفت صورت با نخ

قطعا پزشک‌ها و کلینیک‌های زیادی وجود دارند که بتوانید برای درمان افتادگی‌های پوست به‌وسیله لیفت با نخ به آن‌ها مراجعه کنید. اما بهتر است برای انتخاب دکتر مناسب به‌ویژه در مورد پوست و مو به سطح تجربه پزشک و نتایج کاری او نگاهی بیاندازید.

دکتر مرتضی جلالی فخر به‌طور کاملا ویژه در زمینه‌های جوانسازی و لیفت صورت با نخ به تحقیق و فعالیت پرداخته است و در این زمینه همچنین موفق به چاپ کتاب شده است. بنابراین بهتر است زیبایی چهره خود را به دستان او بسپارید که یکی از بهترین‌ها در این حوزه است.

فراموش نکنید عمل‌های زیبایی در هر شدت و زمینه‌ای زمانی بهترین نتیجه را به همراه دارند که به دست یک پزشک بامهارت مانند دکتر مرتضی جلالی فخر انجام شوند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

75 − = 65