عمل بینی طبیعی : رفع نواقص و زیبایی طبیعی

عمل بینی طبیعی : رفع نواقص و زیبایی طبیعی

به نظر شما عمل بینی فانتزی یا عروسکی جذاب‌تر است یا رینوپلاستی که تغییرات ظریفی ایجاد می‌کند و خیلی واضح نیست؟ به عبارت دیگر شما به عنوان یک متقاضی عمل زیبایی بینی، کدام یک از این روش‌ها را بیشتر می‌پسندید؟ افراد زیباجو به طور معمول فکر می‌کنند بینی‌های مدل باربی جذاب‌تر هستند و به زیبایی چهره آنها کمک می‌کنند اما انتخاب بهترین روش و تکنیک جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عبارت دیگر تنها سلیقه فرد در این موضوع دخیل نیست بلکه نوع بینی، ساختار طبیعی آن، مهارت متخصص و توصیه‌های جراح نیز بر روی روش رینوپلاستی موثر هستند. اگرچه در سال‌های اخیر بیشتر افراد به عمل بینی نیمه فانتزی یا حتی باربی شکل تمایل داشتند اما در حال حاضر عمل بینی طبیعی محبوب‌تر است. شاید برایتان سوال شود که چرا این نوع عمل غیرواضح تا این حد میان سایرین محبوب شده و اهمیت دارد یا مزایای این نوع روش جراحی چیست؟

جراحی بینی طبیعی

 

چرا عمل بینی طبیعی؟

از آنجایی که جراحی عروسکی بینی نتیجه واضح‌تری دارد و تا حدودی به زیبایی بیشتر چهره شما کمک می‌کند شاید انتخاب عمل بینی طبیعی برای شما غیر منطقی باشد. این در حالی است که این روش رینوپلاستی مزایای زیادی دارد که جزء دلایل اصلی محبوبیت آن محسوب می‌شوند.

کسب اطلاعات بیشتر: سندروم Dress چیست؟

متخصص می‌تواند آناتومی بینی شما را طی جراحی در حالت نرمال قرار دهد، بنابراین هیچ اختلالی همانند عدم تقارن سوراخ‌های بینی رخ نمی‌دهد. در ضمن با رینوپلاستی طبیعی سوراخ‌های بینی شما بیش از حد بالا کشیده نمی‌شوند. در ادامه نیز دلایل دیگر محبوبیت این روش جراحی بینی را ذکر می‌کنیم:

  • جلوگیری از تیزی بیش از حد نوک بینی
  • جلوگیری از تغییر چین و چروک‌های طبیعی اطراف بینی
  • عدم ایجاد تغییر بر روی کناره‌های بینی طبیعی
  • ماندگاری اثر جراحی به دلیل دستکاری کم آن
  • عدم ایجاد هر نوع اختلال و مشکل در راه‌های تنفسی
  • بهبود سریع زخم‌ها بعد از جراحی یا دوره ریکاوری کوتاه مدت
  • ایجاد تناسب کافی میان بینی با سایر اجزای صورت
  • عدم نیاز به عمل ترمیمی بینی

جراحی بینی طبیعی در تهران

انتخاب بهترین متخصص عمل بینی طبیعی

با توجه به اینکه عمل طبیعی بینی نسبت به عمل عروسکی آن سختی‌ها و ظریف‌کاری‌های بیشتری دارد، شاید هر متخصصی نتواند این جراحی را به خوبی انجام دهد. بنابراین قبل از اینکه تصمیم خود را نهایی کنید، بهتر است به سایت جراح منتخب خود سر بزنید، اطلاعاتی در مورد تجربه یا سابقه او به دست آورید، نمونه کارهای قبلی او را ببینید و از سایر بیماران نیز نظر بگیرید تا در نهایت با خیالی آسوده بتوانید بینی خود را زیر تیغ او ببرید.

رینوپلاستی طبیعی به قدری نرمال و ظریف است که شما نمی‌توانید همه تغییرات را به طور واضح ببینید البته بازبینی شدن بینی تا حدودی مشخص است اما در مقایسه با سایر روش‌های جراحی خیلی واضح نیست. برای اینکه از نتیجه جراحی طبیعی بینی خود نهایت رضایت را داشته باشید، از دکتر جلالی متخصص فک و صورت کمک بگیرید. این پزشک حاذق با استفاده از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های قبل از عمل می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

منبع: https://drbehrouzjalali.com

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 38 = 39