رازهای تعیین جنسیت جنین

رازهای تعیین جنسیت جنین: روش‌های سنتی و خانگی برای تعیین جنسیت کودک پیش از تولد!

در سال‌های گذشته، به دلیل ضعف بزرگی که در علم پزشکی و تجهیزات این صنعت وجود داشت، هیچ روش قطعی برای تعیین جنسیت نوزاد متولد نشده در دسترس نبود. بنابراین افراد مجبور بودند به روش‌های تعیین جنسیت سنتی و خانگی متکی باشند. متاسفانه این روش‌ها نیز در بیشتر موارد با خطا همراه بودند و نمی‌توانستند به طور دقیق جنسیت جنین را مشخص کنند.

خوشبختانه در حال حاضر و با روی کار آمدن روش‌های تخصصی کارآمد، زوجین می‌توانند طی ماه‌های اولیه بارداری از جنسیت فرزند متولد نشده خود آگاه شوند و برای پرورش او برنامه‌ریزی کنند. تعیین جنسیت جنین یا pgd یکی از روشهای مدرن است که به شما کمک می کند جنسیت جنین خود را تعیین کنید. در ادامه برخی از روش‌های سنتی برای تشخیص جنسیت جنین را توضیح می‌دهیم اما در نظر داشته باشید این روش‌ها قطعی و دقیق نیستند.

تعیین جنسیت جنین با آبلیمو

سونوگرافی یکی از بهترین روش‌های فعلی برای تعیین جنسیت است اما در زمان گذشته که این روش کشف نشده بود، زوجین براساس ویار خانم باردار برای تعیین جنسیت جنین تلاش می‌کردند. برای مثال گذشتگان بر این باور بودند که خانم‌های باردار علاقه‌مند به لیمو ترش و آبلیمو حامل فرزند پسر هستند.

همان‌طور که گفتیم این روش‌های سنتی خیلی دقیق نیستند. در عصر مدرن امروزی پزشکان ثابت کرده‌اند که خانم‌های باردار علاقه‌مند به لیمو ترش و آبلیمو به طور معمول کم‌خونی دارند.

تعیین جنسیت سنتی با جوش شیرین

یکی دیگر از روش‌های سنتی و خانگی برای تعیین جنسیت فرزندان متولد نشده، استفاده از جوش شیرین است. به منظور تعیین جنسیت از این طریق، خانم باردار باید مقداری از ادرار خود را در یک ظرف تمیز بریزد و سپس مقداری جوش شیرین به آن اضافه کند.

در این صورت اگر کف سفید رنگی درون ظرف تشکیل شد و گاز به وجود آمد، می‌توان گفت فرزند او پسر است اما اگر هیچ اتفاقی نیفتد، او حامل فرزند دختر خواهد بود.

تعیین جنسیت جنین با کف دست

شاید باورتان نشود اما برخی بر این باور هستند که حتی با بررسی کف دست یک خانم باردار می‌توان به جنسیت فرزند او پی برد. این افراد معتقد هستند اگر خطوط موجود در کف دست خانم باردار کوتاه باشد، فرزند او دختر است و در مقابل اگر خطوط کف دست او بلند باشند، خانم باردار حامل جنین پسر خواهد بود.

کلم قرمز یک روش سنتی برای تعیین جنسیت

به منظور تشخیص جنسیت فرزند خود، کافی است یک کلم قرمز را به 2 نیمه تقسیم کنید. سپس نیمی از آن را درون آب بجوشانید تا کلم، رنگ آب را تغییر دهد. سپس باید منتظر بمانید تا آب کلم جوشیده خنک شود. در ادامه باید مقداری از ادرار خود را به آب کلم خنک شده اضافه کنید.

به طور معمول با تغییر رنگ مایع به قرمز می‌توان گفت فرزند شما پسر است اما اگر رنگ آب کلم بنفش‌تر شد شما حامل جنین دختر هستید. ناگفته نماند این روش دقیق نیست و شما نمی‌توانید برای تعیین جنس فرزند خود به این روش‌ها متکی باشید.

pgd یا تعیین جنسیت جنین

روش‌های سنتی دقیق نیستند

فراموش نکنید، روش‌های سنتی بیشتر پاسخگوی نیاز افراد قدیمی و گذشتگان هستند که تجهیزات مدرن در اختیار نداشتند. در دنیای دیجیتالی امروز شما به راحتی از طریق روش‌های به روز و مراجعه به مراکز تعیین جنسیت می‌توانید جنسیت فرزند خود را به طور دقیق تشخیص دهید. کلینک ناباروری رستاک یکی از مراکز مجهز ومدرن است که به شما در درمان ناباروری و تعیین جنسیت جنین کمک خواهد کرد.

منبع: https://rastakclinic.com/

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

74 − = 67