سانترال پاناسونیک و معرفی بهترین مدل های آن

ارتباط تلفنی همچنان یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطی بین گروه های تجاری و مشتریان است. مرکز سانترال این ارتباط را با دریافت خطوط شهری و تقسیم آنها به چندین داخلی‌، یکپارچه و هدایت می کند.مرکز تماس از یک دستگاه سانترال به عنوان هسته استفاده می کند. تمامی خطوط مجموعه داخلی از این دستگاه حذف شده و در اختیار کارکنان و بخش های مختلف قرار می گیرد. در ادامه با ما همراه باشید.

سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال

سانترال دستگاهی است که می تواند خطوط شهری را مدیریت کرده و آنها را در داخل کشور تقسیم و توزیع کند. این دستگاه دارای ویژگی های بسیاری است که می تواند برای هر کسب و کاری اعم از کوچک و بزرگ مفید باشد. این امر باعث می شود تمامی مدیران این دستگاه را برای مجموعه خود نصب کنند تا بتوانند به راحتی از طریق تلفن با مشتریان خود در ارتباط باشند.

علاوه بر بهبود ارتباطات شما با مشتریان، سانترال همچنین می تواند روابط درون شرکت را بهینه و از ازدحام و بی نظمی کارکنان جلوگیری کند. کارکنان شرکت می توانند از طریق دستگاه سانترال ارتباط داخلی رایگان داشته باشند. به علاوه دستگاه های تحت شبکه قابلیت اتصال بین شعب مختلف شرکت را داشته و ارتباطات داخلی رایگان دارند.

دستگاه های سانترال پاناسونیک شرکت ارتباط سازان رهنما یکی از بهترین و البته معروف ترین دستگاه های مخابراتی در ایران و جهان هستند که کیفیت منحصر به فرد و استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا باعث محبوبیت هر چه بیشتر آن ها شده است.

طبقه بندی انواع سانترال های پاناسونیک

سانترال های پاناسونیک به طور کلی از نظر ظرفیت به دو دسته کم ظرفیت و پر ظرفیت تقسیم می شود. همچنین از نظر زیرساخت به دو دسته آنالوگ و تحت شبکه (VIP) تقسیم می شوند. سانترال های ویپ پاناسونیک معمولاً از هر دو پلتفرم آنالوگ و مخابراتی به طور همزمان پشتیبانی می‌ کنند.

سانترال پاناسونیک کم ظرفیت

دستگاه های سانترال پاناسونیک کم ظرفیت معمولاً برای مشاغل کوچک و متوسط ​​طراحی شده اند.این سانترال ها معمولا دارای ویژگی هایی مانند تماس های همزمان محدود، تعداد محدود خطوط و توسعه پذیری محدود هستند. اگر در حال راه اندازی یک کسب و کار کوچک هستید و به سانترال نیاز دارید، سانترال با ظرفیت کم گزینه خوبی برای شما خواهد بود. بسیاری از سانترال های کم ظرفیت قابل گسترش و ارتقا هستند. و این ویژگی به شما امکان می دهد در صورت نیاز به افزایش ظرفیت، بدون نیاز به خرید سانترال جدید، سانترال خود را با اضافه کردن ماژول های توسعه ارتقا دهید.

دستگاه سانترال پاناسونیک

ماژول های توسعه برای سانترال های پاناسونیک مختلف در دسترس هستند و می توانند به راحتی بر روی سانترال نصب شوند. این ماژول ها معمولاً شامل پورت های خط تلفن و پورت های شبکه هستند که به شما امکان می دهد تعداد خطوط تلفن و تعداد کاربران متصل به سانترال را افزایش دهید.

سانترال پاناسونیک TES824

سانترال پاناسونیک TES824 و TEM824 دو نمونه از سانترال کم ظرفیت پاناسونیک هستند. در زیر به بررسی ویژگی ها و مشخصات آنها می پردازیم:

ظرفیت:

 • حداکثر 8 خط خارجی (CO) و 24 اتصال داخلی (اکستنشن).

امکانات:

 • اتصالات آنالوگ و دیجیتال
 • پشتیبانی از تلفن های بی سیم DECT
 • امکانات مربوط به مرکز تماس (Call Center) مانند توزیع تماس، صف انتظار و ….
 • ویژگی های گردش کار مانند تماس های خودکار، پیامک و ایمیل.
 • گزینه های مدیریت تماس مانند انتقال، کنفرانس و ضبط تماس.
 • امکان مدیریت تداوم کسب و کار، مانند امکان اتصال به خطوط PSTN در صورت قطع اتصال به اینترنت.
 • پشتیبانی از امکانات مختلف مانند شماره گیری سریع، حضور و غیاب، مکالمات داخلی و ….
 • امکان اتصال به سیستم های نرم افزاری مانند سرورهای ایمیل، فکس و صدا.

سانترال پاناسونیک kx-hts32

نمونه دیگری از سانترال های کم ظرفیت سانترال پاناسونیکKX-HTS32 است که قابل حمل و مناسب برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است. این سانترال دارای قابلیت های ارتباطی با بلندگو و IP است و طیف وسیعی از ویژگی ها را برای مدیریت تماس ها و ارتباطات تلفنی ارائه می دهد.

مهمترین ویژگی ها و قابلیت های سانترال پاناسونیک  KX-HTS32 عبارتند از:

 • پشتیبانی از حداکثر 8 خط تلفن PSTN (خطوط تلفن معمولی) و 24 خط تلفن IP: این سانترال می تواند به خطوط تلفن معمولی و خطوط تلفن IP متصل شود و به شما امکان برقراری تماس تلفنی از راه دور با خطوط را می دهد. از تلفن IP برای کاهش هزینه ها و برقراری ارتباط بیشتر استفاده کنید.
 • امکان اتصال حداکثر 24 گوشی: شما می توانید تا 24 گوشی را به این سانترال متصل کنید که شامل تلفن های IP، تلفن های دیجیتال و تلفن های شبکه می شود. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا کلیدهای ارتباطی داخلی را در سازمان خود ایجاد کنید و ارتباطات داخلی را بهبود بخشید.
 • ویژگی های پیشرفته مدیریت تماس: سانترال KX-HTS32 دارای ویژگی های مدیریتی پیشرفته ای است که شامل نمایش وضعیت تماس، انتقال تماس، تماس های همزمان، صف تماس، انتظار تماس و بسیاری ویژگی های دیگر می شود. این ویژگی ها به شما کمک می کند تا فرآیند مدیریت تماس خود را بهبود بخشید و از زیرساخت تلفن خود استفاده بهینه کنید.
 • قابلیت اتصال به سیستم های جانبی: سانترال KX-HTS32 همچنین می تواند به سیستم های جانبی مانند سیستم های پیام رسانی و سیستم های نظارت تصویری متصل شود. این ویژگی به شما امکان می دهد تا سیستم های مختلف را با سانترال پاناسونیک KX-HTS32 ادغام کنید و از همه آن ها راحت تر استفاده کنید.

سانترال پاناسونیک با ظرفیت بالا

سانترال پاناسونیک با ظرفیت بالا برای شرکت های بزرگ طراحی شده است. این سانترال ها می توانند ویژگی ها و قابلیت های بسیاری از جمله تعداد خطوط و کاربران، مدیریت تماس، قابلیت های کنفرانس، ارتباطات شعبه و دفتر و غیره را به شما ارائه دهند.مدل‌های سانترال با ظرفیت بالا پاناسونیک معمولاً دارای گزینه‌های توسعه هستند که به شما امکان می‌دهند با افزودن ماژول‌های توسعه، ظرفیت سانترال را افزایش دهید. این ویژگی به شما کمک می کند سانترال خود را مطابق با کسب و کار خود سفارشی کرده و ویژگی های مورد نیاز خود را اضافه کنید.

سانترال پاناسونیک جدید

به طور کلی، اگر به دنبال یک سانترال با ظرفیت بالا هستید که بتواند نیازهای تجاری شما را برآورده کند، پاناسونیک یکی از بهترین گزینه هایی است که می تواند ویژگی ها و قابلیت های زیادی را در اختیار شما قرار دهد. سانترال های با ظرفیت بالا معمولاً به شما امکان برقراری ارتباط از راه دور با نرم افزارهای مدیریتی مختلف را می دهند.

سانترال پاناسونیک تحت شبکه و آنالوگ

سانترال های TE که به عنوان مرکز تلفنی با ظرفیت کم معروف است برای مشاغل کوچک و از TDA، TDE و NS سانترال با ظرفیت بالاتر برای اجرای خطوط شهری و داخلی برای شرکت ها و سازمان های بزرگ استفاده می شود. TDE و NS سانترال شبکه ای هستند و گزینه های بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

پاناسونیک این برند درخشان در زمینه تجهیزات مخابراتی مانند انواع کارت سانترال پاناسونیک سال هاست که آزمون خود را در این زمینه پس داده و بهترین انتخاب برای راه اندازی مرکز تماس محسوب می شود. اگر به دنبال بهینه ترین ارتباط با مشتریان خود هستید، اولین قدم خرید و نصب دستگاه های سانترال پاناسونیک و سپس استفاده از یک مرکز تماس کامل و یکپارچه است. شرکت ارتباط سازان رهنما به عنوان نماینده پاناسونیک بیش از چند دهه در کنار مشتریان خود بوده است. همچنین در صورت تمایل می توانید انواع خدمات voip ما را نیز مشاهده نمایید .

 

برچسب ها : سانترال پاناسونیک,دستگاه سانترال,ارتباط سازان رهنما

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

39 − 33 =