لیست قیمت انواع ماشین ظرف‌‌شویی در سایت ایمالز

لیست قیمت انواع ماشین ظرف‌‌شویی در سایت ایمالز

ماشین ظرف‌شویی، یکی از لوازم ضروری در هر خانه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا ظرف‌های خود را به‌ راحتی و در کمترین زمان ممکن شستشو دهید. باتوجه‌به تنوع بالای این محصولات در بازار، انتخاب یک مدل مناسب می‌تواند کار دشواری باشد. یکی از بهترین راه‌ها برای مقایسه و انتخاب انواع این محصولات، مراجعه به سایت ایمالز است. این سایت، امکان مقایسه قیمت و مشخصات ماشین ظرف‌شویی‌های مختلف را از برندهای معتبر ایرانی و خارجی فراهم می‌کند. در ادامه مقاله، لیست قیمت ماشین ظرفشویی در سایت ایمالز را در اختیارتان قرار می‌دهیم. این لیست قیمت، فقط به‌عنوان یک راهنمای کلی ارائه شده است و می‌تواند بسته به فروشگاه یا مدلی خاص، متفاوت باشد.

خرید و قیمت ماشین ظرفشویی رومیزی و ایستاده چند نفره

فهرست قیمت ماشین‌های ظرف‌شویی

در ایمالز، مدل‌ها و برندهای مختلفی از ماشین ظرف‌شویی با قیمت‌های متفاوت موجود است؛ اما برای آن که کار شما را راحت‌تر کرده باشیم، در جدول ذیل، به قیمت برخی از پرفروش‌ترین محصولات در این وب‌سایت اشاره می‌کنیم:

برند

مدل

ظرفیت

قیمت

ماشین ظرف‌‌شویی بوش

SMS46NI01B12

12 نفره

19,700,000

ماشین ظرف‌‌شویی اسنوا

SDW-F353200

17,450,000

ماشین ظرف‌‌شویی سامسونگ

5070

14 نفره

19,500,000

ماشین ظرف‌‌شویی ال جی

DFB512

14 نفره

22,900,000

ماشین ظرف‌‌شویی پاکشوما

PDB 3512

15 نفره

23,400,000

ماشین ظرف‌‌شویی دوو

DDW-M1412

14 نفره

19,500,000

این لیست قیمت ماشین ظرفشویی، تنها شامل برخی از کالاهای پرفروش است. برای مشاهده لیست کامل آن‌ها و مقایسه قیمت‌ها، می‌توانید به وب‌سایت ایمالز مراجعه کنید.

 راهنمای خرید ماشین ظرف‌شویی

هنگام خرید این محصولات، مهم است که نیازها و بودجه خود را در نظر بگیرید. اگر خانواده پرجمعیتی هستید، به یک ماشین ظرفشویی با ظرفیت بالا نیاز خواهید داشت؛ اما اگر بودجه محدودی دارید، باید به سراغ مدل‌های ارزان‌قیمت نظیر ماشین ظرف‌شویی اسنوا مدل SDW-F353200 بروید. در ادامه متن، به بررسی تعدادی از عوامل مهم در انتخاب این لوازم پرکاربرد می‌پردازیم.

لیست قیمت ماشین ظرف شویی اسنوا Snowa

ظرفیت

ظرفیت، یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید در زمان خرید به آن توجه داشته باشید. این عامل، بر حسب تعداد نفرات خانواده تعیین می‌شود و اغلب برای خانواده‌های کم‌جمعیت، ماشین‌های 6 نفره و برای خانواده‌های پرجمعیت، ماشین‌های 12 نفره یا بیشتر استفاده می‌شود. باتوجه‌به لیست قیمت ماشین ظرفشویی در بخش بالا، به‌راحتی می‌توانید قیمت ظرفیت‌های موردنیاز خود را مشاهده کنید.

برنامه‌های شستشو

 این محصولات خانگی، برنامه‌های شستشوی مختلفی را شامل می‌شوند که برای انواع ظروف مناسب هستند. برخی از رایج‌ترین این برنامه‌ها عبارت‌اند از:

 • برنامه شستشوی سریع: برای ظروف کم‌چرب
 • برنامه شستشوی عادی: برای ظروف معمولی
 • برنامه شستشوی سنگین: برای ظروف بسیار چرب
 • برنامه شستشوی شیشه: برای ظروف شیشه‌ای

به‌طور مثال، ماشین ظرف‌شویی بوش مدل SMS46NI01B12 دارای 4 برنامه شستشو است؛ اما یکی از مدل‌های برند ال جی 9 برنامه را شامل می‌شود.

برنامه‌های شستشوی اضافی

برخی از این لوازم‌ خانگی، دارای برنامه‌های شستشوی اضافی نیز هستند که برای کاربردهای خاص مورداستفاده قرار می‌گیرند. برخی از متداول‌ترین این برنامه‌ها شامل:

 • برنامه پیش شستشو: برای ظروف بسیار چرب که نیاز به شستشوی اولیه دارند.
 • برنامه خودکار: برای ظروف با میزان چربی متفاوت
 • برنامه 90 دقیقه‌ای: برای زمانی که افراد عجله دارند.

شما با سرچ لیست قیمت ماشین ظرفشویی در ایمالز و مشاهده اطلاعات آن، می‌توانید برنامه‌های شستشوی اضافی محصول موردنظر خود را مشاهده کنید.

امکانات

ماشین ظرف‌شویی‌ها، امکانات مختلفی را شامل می‌شوند که می‌توانند کار با آن را آسان‌تر کنند. تعدادی از معروف‌ترین این امکانات عبارت‌اند از:

 • سیستم خشک‌کن: برای خشک‌کردن ظروف
 • سیستم ضد نشتی: برای جلوگیری از نشتی آب
 • سیستم تشخیص وزن: برای تنظیم میزان مصرف آب و انرژی
 • سیستم تأخیر در شروع: برای شروع شستشو در زمان دلخواه

به‌عنوان‌ مثال، امکان ویژه یکی از مدل‌های ماشین ظرف‌شویی پاکشوما، شست‌وشوی میوه و سبزی است. این موضوع، می‌تواند برای برخی از افراد اهمیت بسیاری داشته باشد. پس مشخصات فنی این محصولات را بادقت مطالعه کنید. شما در زمان سرچ لیست قیمت ماشین ظرفشویی، می‌توانید امکانات متنوع این لوازم را مطالعه کنید.

قیمت

قیمت این لوازم‌ خانگی، یکی دیگر از عوامل مهمی است که باید در زمان خرید آن را در نظر بگیرید. این گزینه، بسته به عوامل مختلفی نظیر امکانات و ظرفیت متفاوت خواهد بود. باتوجه‌به نکات ذکرشده، شما به‌ راحتی می‌توانید کالای مطابق با نیاز و بودجه خود را انتخاب کنید.

چه عواملی بر قیمت ماشین ظرفشویی تأثیر می‌گذارد؟

فاکتورهای متعددی در قیمت این محصولات تأثیرگذار هستند. همان‌گونه که تنوع قیمت‌ها را در لیست مشاهده کردید، هر یک به دلایل مختلفی، قیمتی متفاوت را شامل می‌شوند. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

 • نوع ماشین ظرفشویی: این لوازم در سه مدل ایستاده، رومیزی و توکار تولید می‌شوند که مدل ایستاده آن، بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است و معمولا قیمت بالاتری نسبت به دو نوع دارد. با نگاهی به لیست قیمت ماشین ظرفشویی در سایت ایمالز، می‌توانید مدل‌های آن را هم در بخش مشخصات مشاهده کنید. می‌توان بیان کرد که مدل‌های رومیزی قیمت پایین‌تری دارند و فضای کمتری را اشغال می‌کنند. نوع توکار این محصولات هم قیمت بالاتری نسبت به ماشین ظرف‌شویی‌های رومیزی دارد و شامل، ظاهری زیباتر و شیک‌تر است.
 • برند سازنده: برند، یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در قیمت این محصولات است؛ زیرا کالاهای تولیدشده توسط برندهای معتبر، قیمت بالاتری دارند. به‌عنوان‌ مثال، ماشین ظرف‌شویی دوو نسبت به برندهای متفرقه دارای اعتبار بیشتری است؛ پس هیچ‌گاه برندهای متفرقه را خریداری نکنید.
 • ظرفیت ماشین ظرفشویی: ظرفیت، بر اساس تعداد ست ظروفی که می‌تواند در خود جای دهد، تعیین می‌شود و هرچه ظرفیت افزایش یابد، قیمت نیز صعودی می‌شود.
 • برنامه‌های شستشو: در لیست قیمت ماشین ظرفشویی ایمالز، شما می‌توانید برنامه‌های شستشو مدل‌های این محصولات را مشاهده کنید. ظرف‌شویی‌ها دارای برنامه‌های شستشوی مختلفی هستند که هر چه این برنامه‌ها بیشتر باشد، قیمت نیز افزایش می‌یابد.
 • قابلیت‌های اضافی: این لوازم‌ خانگی ممکن است دارای قابلیت‌های اضافی مختلفی همچون: تایمر، خشک‌کن، سیستم ضد نشتی و … باشند. محصولاتی که این قابلیت‌ها را دارند، همچون ماشین ظرف‌شویی ال جی، قیمت بالاتری را در بازار به خود اختصاص می‌دهند.
 • کیفیت ساخت: کیفیت ساخت این محصولات نیز بر قیمت آن‌ها تأثیر می‌گذارد. به‌عنوان‌ مثال، ماشین ظرف‌شویی سامسونگ که از مواد اولیه باکیفیت و بادوام ساخته شده‌ است، قیمت بالاتری را دارد.

علاوه بر عوامل ذکرشده، المان‌های دیگری چون: نوسانات بازار، شرایط اقتصادی کشور و میزان رقابت بین تولیدکنندگان نیز می‌توانند قیمت این محصولات را تغییر دهند.

سخن پایانی

در این مقاله، سعی داشتیم شما را با لیست قیمت ماشین ظرفشویی در سایت ایمالز آشنا کنیم تا بتوانید با مطالعه مشخصات فنی و قیمت آن‌ها، ظرفشویی دلخواه و موردنیاز خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =