توکن رمزنگاری Squid Game

توکن رمزنگاری Squid Game طی چند روز پس از معامله 2500 درصد افزایش یافت

سریال محبوب کره جنوبی Squid Game رسما بزرگترین سریال اصلی نتفلیکس است. این مهیج 9 قسمتی از زمان عرضه خود به یک هیجان جهانی تبدیل شده است و الهام‌بخش میم‌های بی‌شماری، لباس‌های هالووین بوده است، اما اکنون یک دلیل دیگر برای دوست داشتن این نمایش وجود دارد: نام تجاری ارزهای دیجیتال خودش.

گیمرها نسخه آنلاین این سری را توسعه داده‌اند که برای بازی کردن به ارز دیجیتال Squid نیاز دارید. این تورنمنت آنلاین قرار است در ماه نوامبر راه اندازی شود و از شش دور بازی های انجام شده در بازی Squid، سری OTT تقلید می کند.

جالب اینجاست که روز سه‌شنبه، سکه بازی مرکب 1 سنت ارزش داشت، اما تا روز جمعه 2400 درصد ارزش داشت و در زمان نوشتن این مقاله به 5.59 دلار رسید. رتبه فعلی توکن SQUID با توجه به سقف کوین مارکت، 2828 است.

مطالعه بیشتر: تغییر نام فیسبوک به متا

سکه بازی مرکب چیست؟

کاغذ سفید ارز رمزنگاری Squid Game توضیح می‌دهد: «پروژه بازی Squid یک بازی رمزنگاری برای کسب درآمد است که با الهام از سریال‌های موفق کره‌ای در نتفلیکس در مورد یک تورنمنت مرگبار از بازی‌های کودکان ساخته شده است.»

درست مانند این سری، توسعه‌دهندگان بازی می‌گویند که «هرچه افراد بیشتری بپیوندند، استخر پاداش بزرگ‌تر خواهد بود – مهم‌تر از آن، ظاهراً عواقب مرگباری را ارائه نمی‌کنیم!»

علاوه بر این، کاغذ سفید خاطرنشان می کند که راندهای فردی هزینه های پیوستن را متحمل خواهند شد. به عنوان مثال، بازی راند 1: چراغ قرمز، چراغ سبز برای بازیکن 456 سکه بازی مرکب هزینه خواهد داشت، و هرچه پیش می‌رود راندها گران‌تر می‌شوند.

شایان ذکر است که توسعه دهندگان 10 درصد از مبلغ ورودی را بر عهده خواهند گرفت و 90 درصد مابقی به برنده تعلق می گیرد. این شرکت بازی‌سازی می‌گوید: «به‌جای 456 بازیکنی که از طبقات مختلف زندگی می‌کنند، اما هرکدام عمیقاً بدهکار هستند که عمداً توسط سازمان‌دهندگان درام انتخاب شده‌اند، همه در دنیای کریپتو می‌توانند در بازی Squid با توکن SQUID یا NFT‌های مرتبط در بازار ما شرکت کنند». بیشتر می افزاید.

با این حال، خریداران بالقوه باید مراقب باشند زیرا وب‌سایت ردیابی قیمت کریپتو Coinmarket cap هشداری صادر کرد مبنی بر اینکه چندین کاربر قادر به فروش مجدد توکن‌های خود در صرافی‌های ارزهای دیجیتال نیستند.

در حال حاضر، مشخص نیست که چرا این اتفاق می‌افتد، اما این شرکت می‌گوید از فناوری ضد دامپینگ «نوآورانه» استفاده می‌کند که افراد را از فروش سکه‌های خود در صورت عدم وجود سکه‌های کافی در بازار محدود می‌کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 3 =