جدیدترین مکمل ورزشی محبوب

جدیدترین مکمل ورزشی محبوب

عصاره انگور سیاه نیوزیلند در حال تبدیل شدن به یک مکمل ورزشی محبوب است. انگور فرنگی سیاه در نیوزیلند در منطقه ای با عوامل محیطی فوق العاده و نور شدید ماوراء بنفش خورشید رشد می کند. پیشنهاد می شود که توت سیاه نیوزیلندی بسیار مغذی است و در برابر عوامل استرس زای محیطی محافظت می کند. جالب اینجاست که عصاره انگور سیاه CurraNZ مکمل رسمی تیم راگبی نیوزلند است.

کسب اطلاعات بیشتر: ۶ دلیل خوب برای خوردن موز

یک مطالعه جالب درباره عصاره انگور سیاه نیوزیلندی در مجله بین المللی تغذیه ورزشی و متابولیسم ورزش منتشر شد. این مطالعه اثرات عصاره انگور فرنگی سیاه نیوزیلند را بر عملکرد دویدن 5 کیلومتری بررسی کرد. 16 دونده مرد آموزش دیده با میانگین VO2 max 55.4 ml·kg-1·min-1 در این مطالعه شرکت کردند.

جالب توجه است که این مطالعه نشان داد که مصرف عصاره انگور سیاه نیوزیلند عملکرد دویدن 5 کیلومتری را به طور متوسط 38 ثانیه بدون تغییر پاسخ های فیزیولوژیکی یا متابولیک به ورزش بهبود می بخشد. مقدار مصرف عصاره انگور سیاه نیوزلند 900 میلی گرم، دو ساعت قبل از دویدن بود. در حالی که نتایج امیدوارکننده هستند، شواهد بیشتری برای درک کامل مزایای عصاره انگور فرنگی سیاه نیوزلند بر عملکرد ورزشی مورد نیاز است.

اگر علاقه مند به استفاده از اتاق وزنه برای سرعت بخشیدن به ورزشکاران خود هستید، این ویدیوی اخیر مت تومتز را باید تماشا کنید! تومتز بیان می کند که در حالی که دوی سرعت و تمرینات سرعتی خاص ترین کاری است که باید انجام داد تا سریع تر انجام شود، بلند کردن وزنه در اتاق وزنه می تواند به ورزشکاران کمک کند تا سریع تر شوند.

با این حال، برنامه های بلند کردن باید برای پیشرفت سرعت ورزشکار شما مفید باشد. تومتز بایدها و نبایدهای بلند کردن را برای سریع‌تر شدن شرح می‌دهد. این بخش از ویدیو بینشی را در مورد برنامه‌ریزی و مواردی که هنگام افزایش سرعت هدف است، ارائه می‌کند. سپس Tometz نکات برنامه نویسی عملی را برای سریعتر ارائه می دهد. این نکات به صورت تخصصی به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است. برخی از این نکات شامل موارد زیر است:

  • تمرینات فوق العاده برای اثر کنتراست
  • توپ های پزشکی را بالا و سریع پرتاب کنید
  • پرش با وزن سبک/متوسط
  • انواع پلایومتریک را انجام دهید
  • در زمان استراحت عمدی باشید

در ایرلند، زمین های چمن مصنوعی به بسیاری از ورزش ها اجازه داده اند که در ماه های زمستان انجام شوند. بازی و تمرین روی چمن مصنوعی راحت تر و لذت بخش تر از زمین چمن پر آب است! جالب توجه است، شواهد حکایتی نشان می دهد که برخی از بازیکنان چمن مصنوعی را بیشتر از چمن طبیعی می دانند. بنابراین، هنگامی که مطالعه ای در مورد مقایسه نیازهای فیزیکی فوتبال در چمن مصنوعی و چمن طبیعی در این ماه منتشر شد، برایم جالب بود.

کسب اطلاعات بیشتر: واقعاً ورزشکاران به چه مقدار پروتئین نیاز دارند؟

در این مطالعه از 31 بازیکن برتر فوتبال به عنوان شرکت کننده استفاده شد. شرکت کنندگان مسابقات را روی چمن مصنوعی و چمن طبیعی انجام دادند. عملکرد دویدن مسابقه چمن مصنوعی و چمن طبیعی جمع آوری و توسط GPS آنالیز شد. نتایج نشان داد که بازی روی چمن مصنوعی از نظر بدنی برای بازیکنان دفاعی و هافبک بیشتر از بازی روی چمن طبیعی است.

نویسندگان این مطالعه پیشنهاد می‌کنند که مربیان فوتبال باید استراتژی‌های تمرینی و ریکاوری را در نظر بگیرند تا بازیکنان را برای سطوح چمن مصنوعی که از نظر فیزیکی نیاز بیشتری دارند، آماده کنند. نتایج این مطالعه ممکن است از شواهد حکایتی برخی بازیکنان حمایت کند مبنی بر اینکه چمن مصنوعی از نظر بدنی بیشتر نیاز دارد. با این حال، هنوز تحقیقات بیشتری در این زمینه مورد نیاز است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 24 = 25