در این روز ولنتاین، رنگ قرمز را کنار بگذارید و با چاپ های رنگارنگ بازی کنید

در این روز ولنتاین، رنگ قرمز را کنار بگذارید و با چاپ های رنگارنگ بازی کنید

به این فکر می کنید که برای قرار روز ولنتاین خود با یک فرد خاص یا با یک گروه نزدیک از دوستانتان چه ظاهری را انتخاب کنید؟ یک جفت پاشنه سرگیجه دار درخشان یا شاید یک سشوار برقی؟

ایده بدی نیست، اما به یاد داشته باشید که از کلیشه ها دوری کنید و یک رویکرد کمی ظریف به لباس پوشیدن داشته باشید.

طراح Nitya Bajaj پیشنهاد می کند رنگ قرمز قابل پیش بینی را برای چیزی سرگرم کننده، زنانه و گلدار کنار بگذارید. ترکیبی زیبا از طرح‌های گلدار را انتخاب کنید که با روکش‌های پولک‌دوزی و مروارید دوزی در کنار هم قرار گرفته‌اند. گل‌ها همیشه کار می‌کنند. علاوه بر این، اجازه دهید چهره زیبای شما حرف بزند. موها را ساده و آرایش را به حداقل برسانید. موج‌های ساده ساحلی یا فرهای نرم. باجاج پیشنهاد می‌کند که با سایه‌های مرواریدی و لب‌های براق برای درخشش شما کافی است. ریمل را سنگین کنید. همچنین می‌توانید موهایتان را به صورت موی تمیز دربیاورید و چشم‌های روشن را با لب‌های توت‌دار انجام دهید.

او می‌افزاید: “با چنین لباس‌های برجسته‌ای، باید اکسسوری‌ها را کمتر متضاد و ساده نگه دارید. آن را با دمپایی‌های شیشه‌ای سیندرلا یا کفش‌های رکابی برهنه ترکیب کنید و فوراً اظهارنظر کنید.”

اگر در مورد کلیشه های روز V صحبت کنیم، فرهای نرم و قرمز به ذهن می رسد. اما زمان آن فرا رسیده است که رویکرد تازه‌تری را در پیش بگیرید. طراح Bhawna Rao پیشنهاد می‌کند: “دم اسبی‌های براق و بافته‌های بافته شده با مجموعه‌های قدرتمند و جسورانه به این صورت است که زنان در شب روز پنجم خود باهوش به نظر می‌رسند. پوست سالم یا آرایش شیشه‌ای خود را فقط با مقدار مناسب براق نشان دهید.”

چگونه در مورد آوردن یک عنصر شگفتی؟ می‌توانید با رنگ‌های غیر متعارف مانند پاپایا و سبز، جسورانه رفتار کنید یا رنگ‌های یاسی و هلویی را انتخاب کنید. طراح سوپریا مونجال می‌گوید: “برای آرایش، توصیه می‌کنیم با پوست شبنم‌دار، گونه‌های برافروخته و لب‌های رنگ‌آمیزی طبیعی‌تر رفتار کنید. می‌توانید موهای خود را به صورت موج‌های نرمی که برش‌های صورتتان را نشان می‌دهد یا ظاهری بهم ریخته‌تر کنید. این لباس را می‌توان همراهی کرد. با یک کیسه میکرو چون حمل آن آسان است و بسیار شیک است. هنگام انتخاب جواهرات، مطمئن شوید که مینیمالیستی هستند. ظاهر را با کفش های رکابی برهنه کامل کنید یا با پمپ های تونال ظاهری هماهنگ ایجاد کنید.”

هیچ چیز بهتر از جواهرات طلایی درشت و کفش های رنگ خنثی با طرح های برجسته در سیلوئت های راحت نیست.

ریشیکا جین، یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاق Ted Ferde، می‌گوید که ظاهری محکم ژل‌دار برای مردان “تنها چیزی است که برای تقویت هر لباسی لازم است. خانم‌ها می‌توانند سایه چشم روشنی که با لباسشان همخوانی دارد، همراه با مقداری طلا بپوشند. براق، مژه‌های حجیم، هایلایتر درخشان و رنگ گونه‌ای گلگون برای افزودن کمی براقیت.»

طراح دیوید آبراهام می گوید: “برای اینکه در V-Day شیک به نظر برسید، لباس هایی بپوشید که به شما احساس اعتماد به نفس و شادی می دهد، چه مشکی معمولی یا زرد روشن. و با موهای صاف و براق نمی توانید اشتباه کنید. و آرایش کلاسیک ظریف،” او می گوید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34 − = 24