شستشوی نمای بیمارستان با طناب در زمان کم

شستشو نمای بیمارستان با طناب

سرویس شستشو نمای بیمارستان با طناب توسط متخصص که به آن راپل می گویند، در حال حاضر مهمترین روش در حوزه شستشوی نمای ساختمان های بلند است که اقدامات بهینه سازی زمان و هزینه را در بر می گیرد. شستشوی نما یکی از خدمات تولیدی است که توسط طناب یا داربست، آلودگی گرد و غبار و خاک ناشی از نمای ساختمان را از بین می برد. با معرفی راپل صنعت نماشویی دستخوش تغییرات اساسی شد که امروزه بر اهمیت آن افزوده است. در ادامه بیشتر را شستشو نمای بیمارستان با طناب می پردازیم

نماشویی بیمارستان با طناب (راپل)

سرویس طناب و نماشویی در واقع از ورزش صخره نوردی سرچشمه می گیرد. در این روش افراد حرفه ای را بدون نگرانی در هر ارتفاعی برای مدت طولانی بدون دغدغه به فعالیت می پردازند. خدمات مربوط به شستشوی نمای بیمارستان به دو صورت قابل انجام است.

راه اول شستشو نما با داربست است که در گذشته بسیار رایج بود. شستشوی نمای سازه با طناب محکم، دومین روشی است که در این زمینه دیده می شود و به دلیل مزایای فراوان برای صاحب کار، تقاضای بیشتری دارد. این روش از اوایل دهه 80 در سازمان ها مورد استفاده قرار گرفت و راه حلی بسیار سریع و مقرون به صرفه بود.

شستشو نمای بیمارستان با طناب به معنای شستشوی انواع نماهای سازه با طناب است. بدین ترتیب جرم ها، کثیفی ها و ناخالصی های نمای سازه بیمارستان با پاک کننده های مخصوص از بین می روند

شستشو نمای بیمارستان با طناب

مزایای شستشو نمای بیمارستان با طناب

این نوع شستشو نما مشکل اصلی در کنار بهبود و بازگرداندن زیبایی و سطح کیفی نما است که این امر منوط به استفاده از افراد متخصص در این زمینه است. اگر این فرآیند توسط یک فرد مجاز و مورد اعتماد انجام شود، مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت. این مزایا عبارتند از:

  • شستشو نمای بیمارستان با طناب باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود زیرا نیازی به بستن و استفاده از داربست نیست و اپراتور می تواند به سرعت نمای ساختمان بیمارستان را تمیز کند و احتمالاً شروع به شستشو می کند.

  • همانطور که می دانید دسترسی با طناب باعث کاهش حوادث ناشی از کار شده و آرامش را برای کارفرمایان و شرکت های بیمه به ارمغان آورده است. استفاده از طناب و کمربند ایمنی برای کلیه کارهای در ارتفاع بسیار توصیه می شود.

  • بهبود و بازیابی سطح کیفی اولیه سطح جلویی بیمارستان مزیت اصلی شستشوی طناب (راپل) تلقی می شود. این فرآیند از بالای سازه شروع شده و بر روی تمامی سطوح اعمال می شود.

  • اجرای داربست با خطرات زیادی از جمله جان و سقوط همراه است و استفاده از این فرآیند باید توسط متخصصان این حوزه برای دستیابی به تمامی سطوح نما انجام شود. در حالی که شستشو نمای بیمارستان با طناب بدون خطر و ایمن است.

روش های مختلف شستشو نمای بیمارستان

معمولا برای شستشوی نمای ساختمان از سیستم های واتر جت یا سندبلاست استفاده می شود. از این سیستم برای شستشوی نما در مواقعی استفاده می شود که نمای سازه ای دارای کثیفی و ناخالصی زیادی نباشد. به طور کلی روش های شستشو نما عبارتند از:

  • شستشو نما بیمارستان با استفاده از داربست

نوسازی سازه ها، به ویژه ساختمان های بلند، پروژه ای پرمشقت و خطرناک است که تنها با مهارت و تجربه لازم انجام می شود. بنابراین نظافت قسمت جلوی بیمارستان های بلند مرتبه باید توسط افراد متخصص و ماهر و تجهیزات ایمنی از جمله کلاه ایمنی و داربست انجام شود.

  • شستشو نما بیمارستان با طناب

در مقایسه با روش شستشو نما با داربست، این روش به دلیل اتصالات انجام شده با رشته بسیار ایمن تر است.

  • شستشو نما بیمارستان با کمربند محافظ

در این روش نیز به دلیل استفاده از کمربند محافظ به ابزار شستشو، ایمنی بیشتری در هنگام کار در ارتفاع تضمین می شود. نظافت سازه های مختلف مانند نماهای کامپوزیت یا نمای بیماستان ها یک فعالیت کاملا حرفه ای است و باید توسط فردی ماهر و با تجربه انجام شود.

شستشو نمای بیمارستان با طناب، نوین اما کاربردی

کاربرد شستشو نما بیمارستان با طناب

اصلی ترین و مهمترین کاربرد شستشو نمای بیمارستان با طناب شامل ارائه سازه تمیز، زیبا و جذاب است. شستشوی نما برای تمیز کردن ساختارهای شیشه ای ضروری است. اگر قسمت جلویی بیمارستان شیشه ای است و لبه آن با گرد و غبار و کثیفی پوشیده شده است، مسلما این لکه ها اجازه ورود نور خورشید به فضا را نمی دهند.

این عملیات به دو صورت دستی و ماشینی یا مکانیزه انجام می شود. در مورد عملکرد شستشوی نما، با این کار نه تنها به جذابیت شیء خود کمک می کنید، بلکه باعث جذابیت بیشتر شهر خود می شوید. علاوه بر این، اگر به موقع این کار را انجام ندهید، باعث نفوذ توده ها، کثیفی ها و آلاینده ها به بافت های زیر ساختمان می شود. از آنجایی که محیط بیمارستان یک مکان کاملا بهداشتی است، پس برای تمیز نگه داشتن آن می بایست تلاش کنید.

هزینه شستشو نمای بیمارستان با طناب

عوامل متعددی در تعیین قیمت شستشو نما بیمارستان موثر هستند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • عرض و طول پنجره

به طور کلی در لیست نرخ شستشوی قسمت جلوی سازه، هر چه عرض و ارتفاع ساختمان بیشتر باشد، کار سخت‌تر و نرخ آن بیشتر می‌شود. مواد موجود در سطح جلویی سازه نیز بر سرعت نهایی کار تاثیر می گذارد، به عنوان مثال هنگام شستشوی سطح آجری از مواد شوینده و پاک کننده زیادی استفاده می شود که سرعت شستشوی سطح را افزایش می دهد.

  • متراژ و تعداد طبقات

هزینه شستشو نمای بیمارستان با طناب در نماهای آجری، شیشه ای، سنگ نما و کامپوزیت با توجه به متراژ و تعداد طبقات تعیین می شود و بسته به اینکه نما با جت آب، ابر و تی پاک سازی شود، کاملا متفاوت است. به طور کلی شستشوی نماهای بیمارستان هزینه چندان بالایی ندارد.

شستشو نمای بیمارستان بهتر است توسط متخصصین انجام شود

سخن آخر

امروزه با وجود آلودگی هوا، دود و گرد و غبار و همچنین بدتر شدن کیفیت نمای سنگی ساختمان ها و کدر شدن در طول زمان نیاز به شستشو نمای بیمارستان با طناب به صورت دوره ای در شهرهای بزرگ احساس می شود. در این راستا شرکت های خدماتی مختلفی به وجود آمده اند که خدمات و نظافت در ارتفاع را براینان به ارمغان می آورند. در این راستا می توانید به شرکت مهندسی آسمان خراش مراجعه کنید. برای برقراری ارتباط می توانید با شماره ثابت و همراه

۰۲۱۸۶۰۵۱۴۷۹

۰۹۱۲۰۲۳۸۳۷۰

تماس حاصل نمیایید یا از وب سایت شرکت دیدن نمایید.

گروه فنی مهندسی آسمان خراش مجری تخصصی شستشوی انواع نمای ساختمان های مسکونی و تجاری در خدمت شماست.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36 − 34 =