تفاوت اکانت تلگرام معمولی با اکانت تلگرام پرمیوم در چیست؟

بی شک تلگرام یکی از بهترین و پراستفاده‌ترین پیام رسان‌های شبکه اجتماعی است که نزدیک به 80 میلیون کاربر فعال در سراسر دنیا داردتلگرام جز 10 اپلیکیشن پیام رسان برتر جهان است و اهمیت این اپلیکیشن به لحاظ دسترسی بسیار راحت آن باعث شده تا بسیاری از کاربران ایرانی از این پلتفرم استفاده کنند.

در ادامه قرار است شما را با اکانت تلگرام پرمیوم آشنا کرده و تفاوت تلگرام پرمیوم با تلگرام ساده را توضیح دهیم.

اکانت عادی تلگرام

بسیاری از کاربران جهان وقتی نرم افزار تلگرام را دانلود می‌کنند، این نرم افزار به صورت کاملا رایگان در اختیار تمامی کاربران جهان قرار می‌گیرد و می‌توانند از امکانات آن استفاده کننداین مسئله حتی برای کاربران ایرانی، با وجود محدودیت‌های فیلترینگ در سراسر کشور برای تمامی پلتفرم‌های سوشال مدیا صدق می‌کند.

البته این به معنی استفاده نکردن از فیلترشکن نیست بلکه امکانات رایگان تلگرام که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، برای کاربران ایرانی هم در دسترس است اما به تازگی تلگرام موفق شده نسخه‌ی جدید از خود را ارائه دهد که نام آن تلگرام پرمیوم است.

داشتن تیک آبی تلگرام برای همه‌ی حساب‌ها

داستان تیک آبی از آنجایی شروع شد که بسیاری از افراد سو استفاده گر با اکانت‌های تقلبی فیک با نام افراد یا برندهای مشهور شروع به فعالیت می‌کردند و با جلب اعتماد کاربران، محصولات یا خدمات خود را ارائه می‌کردندگزارش بسیار زیادی مبنی بر کلاهبرداری‌های اینترنتی در سراسر اینترنت به صدا در آمد و مارک زاکربرگ رئیس و یکی از مدیران فیسبوک یکی از اولین افرادی بود که به تمامی این جریانات واکنش تندی نشان داد.

طی جلسات بسیار زیاد و پیاپی که بین افراد صاحب نظر حوزه دیجیتال اعم از طراحان و برنامه نویسان برگزار شد و در آخر به این نتیجه رسیدند که به منظور جلوگیری از کلاهبرداری‌های اینترنتی می‌توانند از تیک آبی رونمایی کنند.

رونمایی کردن از تیک آبی در ابتدا در اینستاگرام دیده شد و بعدها به مرور تمامی پیج‌ها و اکانت‌های معروف و معتبر، با توجه به الگوریتم‌های اینستاگرام و بررسی محتواهای آن‌ها، تیک آبی دریافت می‌کردندبه مرور زمان تیک آبی برای تمامی شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام، یوتیوب، اسنپ چت، وی کی و فیسبوک فعال شد و اکانت‌های معتبر تیک آبی دریافت می‌کردند.

البته که داستان به اینجاها ختم نشد چرا که بسیاری از کاربران به منظور کسب درآمد اینترنتی باید تمامی سعی و تلاش خود را می‌کردند تا اعتماد مخاطبان را بدست آورند اما این مسئله کار راحتی نبودپاول دورف برنامه نویس و مدیر تلگرام به منظور جذاب‌تر کردن استفاده از تلگرام و همچنین کمک به کاربران عادی برای گرفتن تیک آبی، قابلیت تلگرام پرمیوم را به نرم افزار تلگرام اضافه کرد و تمامی اکانت‌های تلگرام این امکان را دارند تا تیک آّبی دریافت کنند.

جذابیت اکانت تلگرام با داشتن تیک آبی

بسیاری از کاربران فعال در تلگرام به منظور دیده شدن و بدست آوردن اعتبار به دنبال گرفتن تیک آبی هستندتا قبل از عرضه شدن تلگرام پرمیوم، کلیه‌ی کاربران می‌بایست حداقل در پلتفرم سوشال مدیا تیک آبی تلگرام را دریافت می‌کردند و پس از دریافت تیک آبی تلگرام باید پروسه‌ی زمان بری بین الی 10 روز کاری را طی می‌کردند تا در صورتی که الگوریتم تلگرام تشخیص دهد، به کاربران معتبر تیک آبی دهد.

برای مثال اگر کاربری در دو پلتفرم مثل اینستاگرام، یوتیوب، اسنپ چت، وی کی و فیسبوک تیک آبی را دریافت می‌کرد، باید لینک پلتفرمی که دارای تیک آبی است را در قسمت ربات تلگرام با آدرس @verifybot ) درج می‌کرد و پس از دریافت پیامی از تلگرام به منظور بررسی آن لینک‌ها، می‌بایست الی 10 روز صبر می‌کرد و در صورت تایید صلاحیت، کاربران تیک آبی تلگرام را دریافت می‌کردند.

البته که روش دیگری هم برای دریافت تیک آبی تلگرام بودبدین صورت که کاربری حتی اگر تنها در یکی از پلتفرم‌های فوق تیک آبی داشته باشد، می‌توانست با درست یک صفحه‌ی ویکی پدیا در مورد پیج شخصی یا کسب و کار خود لینک آن صفحه را در ربات تلگرام قرار داده و پس از سپری کردن مراحل بالا، تیک آبی دریافت می‌کرد.

البته که کلیه‌ی این روش‌ها پر از اما و اگر بود و حتی چه بسا بسیاری از پیج‌های شخصی و کسب و کار در اینستاگرام به این راحتی تیک آبی دریافت نمی‌کردند و نمی‌توانستند مخاطب‌های خود را جذب کنند و همین امر حتی در خصوص با اکانت‌های تلگرامی صادق بود.

خوشبختانه پاول دورف قابلیت تلگرام پرمیوم را در اختیار تمامی کاربران و اکانت تلگرامی در سراسر جهان قرار داده که دیگر نیازی به سپری کردن این حجم از راه‌های پر پیچ و خم نیست.

تلگرام پرمیوم

تلگرام پرمیوم یک سرویس اشتراکی تلگرام است که تمامی کاربران با پرداخت دلاری و درون برنامه‌ای می‌توانند از امکانات این نسخه استفاده کنندامکاناتی همچون:

  • دریافت بیش از 500 ایموجی‌های زیبا و متحرک مثل تیک آبی تلگرام

  • افزایش سرعت دانلود و ارسال فایل و پیام‌ها

  • افزایش آپلود فایل تا گیگابایت

  • حذف تبلیغات

  • قابلیت استوری

سخن آخر

با توجه به محدودیت در پرداخت دلاری، کاربران می‌توانند از وب سایت مجازیته اقدام به برای خرید تلگرام پرمیوم کرده و از امکانات آن نهایت استفاده را ببرند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

48 − = 40