بیوگرافی حسین صدر (بنیان گذار دیجیتال مارکتینگ و هوش سرمایه گذاری در ایران)

حسین صدر کیست ؟

سیّد حسین موسوی صدر ملقب به حسین صدر متخصص دیجیتال مارکتینگ و هوش سرمایه گذاری در ایران است. او در یک خانواده معمولی به دنیا آمده است. وی از همان دوران نوجوانی دغدغه کسب درآمد و به دست آوردن استقلال مالی داشت  و از همان دوران کارهای زیادی برای رسیدن به درآمد انجام داد. او از شاگرد مغازه شدن در لوازم خانگی شروع کرد و اولین فیش واریزی حقوق حسین ۷۰ هزارتومان در هر ماه بود. پس از مدتی آن کار را رها کرد و به خرید و فروش موبایل مشغول شد و در این میان هم کارهای مختلفی را انجام داد تا اینکه وارد دانشگاه شد و در ۱۹ سالگی شروع به تحصیل کرد پس از فارغ التحصیلی اولین شرکت خود یعنی صنایع دستی و مس را راه اندازی کرد.

حسین صدر

بنیان گذار دیجیتال مارکتینگ و هوش سرمایه گذاری در ایران

پس از کسب موفقیت و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه سراسری   و به دست آوردن درآمد زیادی از شرکت خود سرانجام توانست به رسالت اصلی خویش یعنی آموزش دادن و آگاهی بخشی به مردم راه پیدا کند و مجموعه آکادمی دانش بنیان حسین صدر،را راه اندازی کند. استاد حسین صدر توانسته تا به حال به بیش از ۲۰ هزار نفر را  در ۱۰دوره ای که طراحی نموده از قبیل، آموزش متاورس، سرمایه گذاری در ملک، ذهنیت ثروتمندان خودساخته و دوره تحلیل تکنیکال نخبگان فروش و… دانش آموخته نماید. همچنین در کنار دوره های آموزشی خویش  فعالیتشان ۵۰ سمینار حضوری و ۲۶۰ساعت کارگاه آموزشی برگزار کرده است. روزانه افرادی که از این دوره‌ها نتیجه مطلوبی گرفتند و توانسته‌اند زندگی خودشان را دگرگون نمایند، ویدیو و عکس و پادکستی را برای استاد صدر ارسال مینمایند که در آن رضایت خود را از دوره ها اعلام کرده و یا به صورت حضوری از ایشان تشکر میکنند.
کارآفرین استاد حسین صدر تا به حال توانسته ۱۰ لوح تقدیر در زمینه های مختلف آموزشی ، رضایت مشتری و…. به دست آورد.
استاد حسین صدر  همچنین برای بیش از ۸۹۰ نفر به طزر مستقیم و غیر مستقیم  اشتغال ایجاد نماید.
علاوه بر آن  استاد حسین صدر با آموزش فوت کوزه گری خود به ترویج کسب و کارهای  نوپا  و خانگی پرداخته است.

جمله معروف از استاد حسین صدر

سخنی پر معنا و دارای ارزش تحلیل از استاد حسین صدر: اگر در زندگی خود احساس کردید که سختی ها فراوان تر شده اند به این معنی است که شما یک گام به سمت موفقیت برداشته اید.
پ.ن -Do it nowهمین حالا انجامش بده ،  در واقع اگر ایده در سرتان دارید درنگ نکنید و در کوتاه ترین مدت عملی اش کنید . ایده ها فرّار هستند اگر میخواهید از رقبای خود عقب نیافتید  سریع  تر انجامش دهید.

متواضع و بخشنده

تواضع و بخشندگی و کمک به همه یکی از ویژگی های بارز استاد حسین صدر است. همچنین برنامه ریزی مالی وی به صورت پنجگانه است و معتقد هستند که باید درآمد و هزینه ماهیانه خود را به  بخش تقسیم کنیم. یعنی کمک به دیگران ، گردش و خوشگذرانی ، هزینه های روزمره و جاری ، سرمایه گذاری با ریسک پایین و سرمایه گذاری با ریسک بالا.
به همین دلیل برخلاف سایر مدرسین ، با قیمت کم تر و پایین تری آموزش های خود را عرضه میکند. همچنین جناب صدر بسیاری از آموزش های پولی خود را به طور رایگان ارایه نموده است. دوره اسرار ذهن ثروتمندان از این قبیل دوره ها هستند.
از همان کودکی روحیه عجیبی برای کمک به دیگران داشت و همواره برای آن تلاش نموده.
طی سالهای متوالی با رشد استاد حسین صدر هنوز هم همانند اولین روز منفعت مردم و دانشجویانش بسیار پر اهمیت تر از منفعت آکادمی بوده است.
دلیل ارزان تر بودن قیمت و  یا رایگان بودن دوره ها هم این است که افراد زیاد تری بتوانند از آن ها برای رشد دادن خودشان استفاده کنند.
اصولاً بخشیدن به دیگران باعث می شود که شما احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید و از این طریق عزت نفس شما بیشتر شود. همانطور که بزرگترین افرادی جهان  همانند بیل گیتس( بخش اعظمی از دارایی خود را به خیریه بخشید) به دیگران می بخشند، شما هم باید قسمتی از درآمد خودتان را به دیگران ببخشید
داستان شغل صنایع دستی و مس استاد حسین صدر از زبان خودش: چند روزی از فارغ التحصیلی ام گذشته بود اما هنوز شغلی را که دوست داشتم پیدا نکرده بود در خیابان خیلی اتفاقی داشتم از کنار یک مغازه لوکس با انواع دکوری ها و … می گذشتم یه جرقه در ذهنم زده شد چرا نباید با فلزات گران بها مثل مس و برنز و برنج و… ظروف لوکس و انواع وسایل هایی که در این جنس تولید نشدن ،  تولید بشن .
فردای همون روز با چند کارخونه دار بزرگ صحبت کردم و ایده خودم رو بهشون گفتم اما انگار استقبال چندانی نکردن . خودم دست به کار شدم و با همه سختی ها کارم رو شروع کردم اوایل در منزل خودم کار میکردم و نمونه کار هام رو توی اینستاگرام میفروختم .
تا اینکه یه روز چشم باز کردم دیدم برای خودم چند تا شرکت تاسیس کردم و حالا یه کارآفرین موفق هستم.
اما هنوز انگار یه ندایی از درون بهم میگفت هنوز رسالتم رو تموم نکردم در طی تموم  این سال ها با مطالعه و سفر رفتن و معاشرت با بزرگان چیزهای خیلی زیادی در مورد علم دیجیتال مارکتینگ یاد گرفته بودم .
باید به مردمم هم این علم رو می آموختم تا چطوری سرمایه گذاری های درست رو انجام بدن .

برگزاری سمینارهای متعدد

استاد حسین صدر علاوه بر ارایه دوره های آموزشی رایگان ، کارگاه های چند نفره هم برگزار میکردند. بعضی اوقات هم سمینار های ۶۰  نفره ای هم برای آموزش دیجیتال مارکتینگ و سرمایه گذاری کم ریسک مانند آموزش خرید ملک اجرا میکردن .در این سمینار بعد از تمام شدن سخن مجری استرسی تمام وجود استاد حسین صدر را فرا می گیرد.
و در دلش میگفته که خدای من ،  چطوری میتونم جلوی ۶۰ تا ۷۰ نفر سخنرانی کنم . خیلی سخته!
سرتاسر وجودش رو یه حس عجیبی فرا گرفته بود طوری حس میکردم داره برای رفتن به خط مقدم یه جنگ میره.
مجری نام استاد حسین صدر را صدا میزند که برای سخنرانی برود. اما هنوز حسین با خودش در کلنجار بود و بالاخره دل را به دریا میزند و به سمت جایگاه حرکت میکند .
در حقیقت هم به جنگ رفت یعنی جنگ با تمام ترس ها و دیوار های زندگی که راه  رسیدن به معجزه را در جاده موفقیت گرفته بودند.
چند ثانیه اول صحبت ، صدای استاد می لرزید ولی بعد از آن تمام ترس و وحشت او تمام می شود و این مرحله را با موفقیت بزرگ به پایان میرساند.

بین المللی شدن

از دیگر خدمات بزرگ استاد حسین صدر تشکیل سمینار با بزرگانی همانند دارن و بلفورت هست. همچنین در این راستا توانسته اند که به تعداد زیادی از افراد در سراسر کشور آموزش دهند.
این موضوع باعث تبدیل شدن صنعت آموزش ایران به یک صنعتی بین المللی می شود . استاد حسین صدر قصد دارد که با اساتید دیگری هم ملاقات نموده و آن ها را برای آموزش دانشجویانش به ایران بیاورد. و از این طریق ایران را در صنعت آموزش ، کشوری مطرح در دنیا تبدیل کند.

سخن پایانی

همه ما میتوانیم در کنار هم به اهداف خود برسیم استاد حسین صدر توانست از یک اتاق ۸ متری شروع کند و حالا در سطح بین الملل بیزنس خود را مطرح کرد است.
شما هم میتوانید برای خودتان تارگت و هدفی انتخاب کنید و با آموزه هایی که استاد حسین صدر و تیمش به شما می دهد ، با بهترین حالت و با کیفیت ترین شکل به تمامی آرزوها و خواسته هایتان برسید. با ایده های پولساز و ناب خودتان میتوانید به درآمد های چندین میلیونی در ماه برسید و آن را عملی نمایید.
بعد از گام گذاری در مسیر قهرمانی و خوشبختی و عملی کردن تک تک رویا ها و آرزوهایتان ، سعی کنید که همواره برای دیگران وقت بگذارید و به آنها  در مسیر رسیدن به خواسته هایشان کمک کنید .
حس خوب رسیدن میتواند باعث شود تا شما هر اندازه که دوست دارید به خیریه های مختلف کمک کنید و از این طریق حال خوب را در زندگی خودتان و آنها جاری نمایید.
منبع:  آکادمی دانش بنیان حسین صدر

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

74 + = 82