پنج شهر با شب های شلوغ

پنج شهر با شب های شلوغ

همه به دلایل مختلف به تعطیلات می روند. برخی دوست دارند از مکان های تاریخی دیدن کنند و در تاریخ یک شهر یا شهر غوطه ور شوند. دیگران ترجیح می دهند خود را به فرهنگ متفاوتی بیندازند و از غذاهای محلی میل کنند. سپس کسانی هستند که چیزی را دوست ندارند جز رفتن به قسمتی جدید از جهان و مخلوط کردن آن با مردم محلی هنگام غروب خورشید و جشن گرفتن تا صبح. اگر جمله آخر درست در خیابان شما به نظر می رسد، پنج مکان زیر برای شما مناسب هستند.

کسب اطلاعات بیشتر: کرمانشاه، بهشت خوراکی های خوشمزه

لاس وگاس

وقتی صحبت از زمین بازی بزرگسالان به میان می آید، هیچ کجای کره زمین به لاس وگاس نزدیک نمی شود. آنچه در لاس وگاس اتفاق می افتد، که با محبت به عنوان «شهر گناه» شناخته می شود، در لاس وگاس باقی می ماند، یا به قول معروف. این شهر خود را به عنوان پایتخت سرگرمی جهان معرفی می کند و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. لاس وگاس بیش از هر شهر دیگری در سراسر جهان هتل های AAA Five Diamond دارد، خانه بیش از 40 کازینو و کتاب ورزشی آنلاین مانند Bovada است و دارای برخی از رستوران های دارای بالاترین امتیاز در سیاره زمین است.

موارد بسیار کمی در لاس وگاس خارج از دستور کار وجود دارد. اگر می خواهید آن را انجام دهید، آنگاه کسی وجود خواهد داشت که مایل به انجام آن باشد. آیا می خواهید رانندگی کنید و به یک تانک شلیک کنید؟ به لاس وگاس بروید. آیا می خواهید یک تیم ورزشی بزرگ را در عمل ببینید؟ به لاس وگاس بروید. شما آن را نام ببرید، می توانید آن را در شهر گناه انجام دهید.

دوبلین

دوبلین پایتخت، بزرگترین شهر ایرلند، و یکی از داغ ترین نقاط شبانه در سراسر جهان است. اگر یک چیز وجود دارد که ایرلندی ها در آن عالی هستند، آن گذراندن اوقات خوش و کمک به بازدیدکنندگان دوبلین است.

در طول روز چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد، اما دوبلین شهری است که در شب زنده می شود. هر کسی که از دوبلین بازدید می کند باید به بار معبد مشهور جهان در جنوب رودخانه لیفی برود. عیاشی‌های شلوغ شب را با موسیقی سنتی ایرلندی جشن می‌گیرند، و منصفانه است که بگوییم گینس صبح، ظهر و شب جریان دارد!

نیواورلان

شهر نیواورلئان در ایالت لوئیزیانا، ایالات متحده، به خاطر مهمانی های خیابانی و صحنه های موسیقی زنده باورنکردنی و متنوع مشهور است. این شهر غرق در تاریخ است و ممکن است به یاد داشته باشید که طوفان کاترینا این منطقه را ویران کرد، اما مردم نیواورلئان گروهی مقاوم هستند و شهر به بهترین حالت خود بازگشته است.

وقتی خورشید غروب کرد، به خیابان فرنچمن بروید و از موسیقی زنده، گروه‌های موسیقی محلی، و رقص فانک، همراه با غذاهای لذیذ محلی لذت ببرید. شما به انرژی زیادی از غذا نیاز خواهید داشت که در طول شب با موسیقی Cajun و Zydeco با افراد فوق العاده دوستانه می رقصید که نمی توانید با آنها دوست شوید.

ریودوژانیرو

هیچ لیستی از شهرهای پر جنب و جوش شبانه بدون ذکر ریودوژانیرو برزیل کامل نمی شود. فقط گفتن نام، تصاویری از افراد کلاس لباس را تداعی می کند که هزاران نفر برای کارناوال سالانه به خیابان ها می روند. کارناوال ریو هر سال قبل از روزه برگزار می شود و روزانه دو میلیون نفر را در خیابان های شهر می بیند.

برای راک در ریو، بزرگترین فستیوال موسیقی در جهان لاتین، به ریو بروید، یا به ساحل معروف جهانی کوپاکابانا در جشن سال نو بروید، جایی که بیش از 2.5 میلیون نفر برای یکی از حماسی ترین جشن های سیاره جمع می شوند.

بلگراد

فکر نمی کنید بلگراد پایتخت صربستان زندگی شبانه پر جنب و جوشی داشته باشد، اما اشتباه فکر می کنید. بلگراد به دلایل اشتباه، عمدتاً به دلیل تجزیه یوگسلاوی قدیم، اغلب در تیتر اخبار بوده است. با این حال، با توجه به اینکه آن بخش از جهان اکنون زمان های صلح آمیزی را تجربه می کند، مردم صربستان عاشق مهمانی کردن هستند.

بلگراد به عنوان یک شهر مهمانی شناخته می شود که بسیاری از کلوب ها در سراسر شهر تا سحر باز هستند. بسیاری از کافه‌ها و کلوب‌ها بر روی بارج‌ها در کنار رودخانه‌های ساوا و دانوب قرار دارند. روزنامه بریتانیایی، تایمز، گزارش داد که بلگراد نقطه شماره یک برای زندگی شبانه در اروپا است. این واقعاً ستایش بالایی دارد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

35 − 25 =