سرمایه گذاری در تتر آیا درست است؟

سرمایه گذاری در تتر آیا درست است؟

خرید تتر

آیا تتر مناسب سرمایه گذاری می باشد؟

ارزهای دیجیتال رنگ تازه ای به مبادلات ارزی و سرمایه گذاری در بازار های مالی داده است و یک روش نوین سرمایه گذاری ولی پر ریسک به شمارمی رود.

لازمه سرمایه گذای در بازار های مالی به خصوص در ارزهای دیجیتال داشتن سواد تحلیلی بالا می باشد که تحلیل تکنیکال و فاندامنتال دو مورد از پرکاربرد ترین روش های آموزشی در این حوزه می باشد.قبل از اینکه به این بپردازیم گه آیا تتر مناسب سرمایه گذاری است یا خیر بیایید کمی با این مفاهیم آشنا شویم.

تحلیل تکنیکال چیست؟

شما در تحلیل تکنیکال با نمودار و ابزار ها رفتار قیمت و واکنش آن به ابزار ها را برسی میکنید . در این روش که یک روش ابتدایی تحلیلی می باشد ابزار و اندیکاتور های بیشماری وجود دارد که هرکدام قوانین خواص خود را دارد.

به کار گیری این روش به معنای این نیست که قیمت به طور قطعی از تحلیل شما تابعیت می کند؛ زیرا روش های تحلیلی بسیاری وجود دارد که در برهه های زمانی مختلف از بازار موثرتر واقع می شوند.

همانطور که گفتیم تحلیل تکنیکال به تنهایی قادر نیست که قیمت را تغییر دهد و در این میان یک دلیل مهم وجود دارد ک مانند سوخت حرکتی قیمت به شمار می آید و آن فاند هر پروژه است. بله درست است؛ این اخبار فاندامنتالی هستند که باعث حرکت قیمت می باشد که حتما در ارزهای دیجیتال پامپ و دامپ های قیمتی بسیاری را دیده اید.در ادامه بیشتر در مورد تحلیل فاندامنتال توضیح خواهیم داد.

نکته: برای خرید تتر بدون احراز هویت میتوانید به سایت پی ام ایکس چنج  pmxchange.co  مراجعه کنید.

خرید تتر بدون احراز هویت

پامپ و دامپ قیمت چیست؟

به تغیرات ناگهانی و شدید قیمت در جهت مثبت پامپ و به تغیرات ناگهانی و شدید قیمت در جهت منفی دامپ می گویند.

تحلیل فاندامنتال چست؟

هر پروژه زمانی که راه اندازی می شود رویداد های آن تسط فاندر یا توسعه دهندگان پروژه در قالب رود مپ یا نقشه راه آن پروژه ارائه می شود.

علاوه بر این اخبار مثبت زیادی در خصوص یک پروژه از طریق شبکه های اجتماعی آن منتشر می شود که این ها نیز در رشد قیمتی توکن آن پروژه موثر هستند.

این اخبار می تواند خبر از همکاری با یک بلاکچین دیگر باشد یا  خبر همکاری با شرکتی درخارج از پروژه های ارزها ی دیجیتال و یا حتی پیوستن یک آدم مشهور و متخصص به پروژه. علاوه بر اینها نیست موارد دیگری وجود دارد که اگر مدتی در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنید با آن ها مواجه خواهید شد. تا به اینجامتوجه شدید خبرهای فاندامنتالی چگونه سوخت قیمتی رشد یک ارزدیجیتال می شوند.

با آشنا شدن با این مفاهیم متوجه شدید که چه عواملی باعث رشد قیمت یک ارزدیجیتال می شود. حال میخواهیم ببینیم که آیا خرید تتر یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری در این بازار است یا خیر؟

همانطور که ممکن است بدانید قبل از خرید یک ارز دیجیتال باید در مورد آن تحقیق کرده و مواردی از جمله اهداف پروژه، توسعه دهندگان و تیم آن پروژه و زمینه این آن ارزدیجیتال در آن فعالیت میکند و اینکه قصد حل چه مشکلی را در دنیای واقعی دارد را باید مورد برسی قرار دهید.

اگر شما این موارد را در مورد ارزدیجیتال تتر مورد برسی قرار دهید متوجه خواهید شد که تتر یک استیل کوین است و اگر به دنبال یک ارزدیجیتال هستید که از رشد قیمت دلاری آن سود کسب کنید تتر گزینه ی خوبی نیست.

بیاید کمی بیشتر با مفهوم استیبل کوین آشنا شویم تا متوجه شوید که چرا تتر گزینه مناسبی نمی باشد.

نکته : شما میتوانید فروش تتر بدون احراز هویت را در سایت پی ام ایکس چنج  pmxchange.co انجام دهید.

استیبل کوین چیست؟

استیبل کوین ها ارزهای دیجیتال با ارزش ثابت با پشتوانه دلار امریکا می باشند  که نسبت 1:1 با دلار دارند ولی نوسانات بسیار جزئی دارند.

ارزش یک واحد تتر همواره یک دلار می باشد و هیچ وقت از این بیشتر نمی شود زیرا مکانیسم آن برای این موضوع طراحی شده است.

پس شاید برای شما سوال شود که کاربرد آن چیست؟

تتر به عنوان یک گزینه امن برای در امان ماندن از نوسانات شدید ارزهای دیجیتال و سیو سود به کار می رود و میتوان گفت به همین علت یکی ازپرطرفدار ترین ارزهای دیجیتال این مارکت می باشد و در جایگاه سوم از نظر حجم بازار قرار گرفته است.

البته خرید ارز دیجیتال برای ما از دو جهت سود آور است؛ اول اینکه با رشد قیمت دلاری ارز دیجیتال میتوانیم درآمد دلاری داشته باشیم و دو اینکه بخاطر تورم سرمایه شما به دلار است و ارزش آن در برابر تورم حفظ می شود.

خرید و فروش تتر

چرا پی ام ایکس چنج ؟

  1. دارای بودن سیستم احراز هویت اتوماتیک بدون ارسال مدارک
  2. خرید بدون ثبت نام
  3. اجازه خرید با تمام کارت های بانکی به نام شخص
  4. تحویل آنی ووچر پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال
  5. قابلیت تبدیل ارزهای دیجیتال به پرفکت مانی و بلعکس
  6. واریز وجه ریالی بصورت آنی و کارت به کارت
  7. پشتیبانی ۲۴ ساعته
  8. قیمت منصفانه
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

47 − = 39