تابلو مغازه و سفارش به صرفه ترین تابلو

تابلو مغازه و سفارش به صرفه ترین تابلو

تابلو مغازه یکی از بهترین راه های تبلیغ محصولات است که پس از راه اندازی کسب و کارتان می توانید از آن استفاده کنید. این تابلوها که به عنوان تابلوهای تبلیغاتی نیز شهرت دارند، دارای سبک های مدرن و طرح و رنگ زیبا هستند که می توانند بدین وسیله با ایجاد جلوه بصری مناسب مشتریان بیشتری را به مغازه شما جذب کنند. بدون شک در هر کسب و کاری جذب مشتری بیشتر با تابلو فروشگاه و حفظ این مشتریان موفقیت در شغل و بازاریابی را به همراه دارد. در این مقاله قصد داریم درباره سفارش به صرفه ترین تابلو، اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

معرفی انواع تابلو مغازه

امروزه، با توجه به رونق کسب و کارهای مختلف، انواع متفاوتی از تابلوها برای تبلیغات موثر به وجود آمده اند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در زیر به معرفی تعدادی از این تابلوها، که به عنوان قابل توجه ترین نوع تابلو مغازه مورد استفاده قرار می گیرند، می پردازیم:

تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی فیس، تابلو استیل، نئون پلاستیک، سه بعدی وکیوم، لایت باکس و…

باید توجه داشت که مشتریان می توانند متناسب با بودجه و نیاز خود، هرکدام از تابلوهای بالا را سفارش دهند. چنانچه این مشتریان به دنبال یک مجموعه تابلوسازی حرفه ای می گردند که نیاز آنها را برطرف کند، می توانند به مجموعه تابلوسازی نامور سری بزنند. این مجموعه که دارای وبسایت مخصوصی نیز می باشد، دارای استادکاران بسیار با تجربه است که قادرند مشتری را در زمینه انتخاب تابلو متناسب با کسب و کارشان راهنمایی کنند.

معرفی و سفارش به صرفه ترین تابلو

همانطور که ذکر آن گذشت هرکدام از تابلوهای تبلیغاتی ویژگی متمایزی دارند که آنها را نسبت به بقیه متفاوت تر می کند. تعدادی از این تابلوها جزو به صرفه ترین تابلوها دسته بندی می شوند که در زیر برخی از این تابلوها معرفی شده اند:

تابلو فلکسی فیس

این نوع تابلو، صفحه های قابل انعطافی با پوشش فلکسی دارد و رنگ پردازی و نورپردازی آن بسیار متنوع می باشد. علاوه بر این ویژگی ها تابلوی مزبور بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند با بودجه مناسب یک تابلو خوب سفارش دهند.

تابلو چلنیوم

تابلوهای مورد نظر با استفاده از ورق های پلکسی گلاس ساخته می شوند و حروف چینی آنها به صورت برجسته است. همین موضوع سبب شده است که این تابلوها شهرت و مقبولیت زیادی در بین مغازه داران پیدا کنند. تابلوهای چلنیوم دارای انواع متفاوتی نیز هستند که نوع ستاره ای آن بسیار مورد توجه مشتریان واقع شده است.

لازم به ذکر است که برخی از انواع تابلو چلنیوم به دلیل داشتن آپشن های متعدد قیمت بسیار بالایی دارند. با این وجود، سایر تابلوهای چلنیوم با حذف برخی از ویژگی ها جزو تابلوهای به صرفه هستند که مغازه داران می توانند با بودجه مناسب خود، به تهیه آنها از یک تابلوسازی مقرون به صرفه با عنوان تابلوسازی نامور اقدام نمایند.

تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت از جمله تابلوهای تبلیغاتی مناسب برای تبلیغ کسب و کارهای کوچک به شمار می رود. به همین جهت، این تابلوها نسبت به تابلوهای همرده خود قیمت پایین تری دارند. به طور معمول مغازه داران به هنگام سفارش تابلو کامپوزیت، از تابلوسازان درخواست می کنند که نام تجاری و لوگوی مخصوص خود را بر روی این تابلوها درج نمایند. دقت کنید که در حالت کلی، مواد کامپوزیت از ترکیب چند ماده مختلف حاصل شده که این امر باعث می شود مقاومت آنها نسبت به مواد دیگر بالاتر باشد.

تابلوهای کامپوزیت علاوه بر جنس مقاومی که دارند، دارای رنگ بندی و طراحی منحصر به فردی نیز هستند. این تابلوها به طور معمول در میدان های خرید، پارکینگ ها، فروشگاه های مواد غذایی، سردر مغازه ها و… نصب می شوند.

تابلو مغازه فلزی

استفاده از فلزاتی نظیر آهن، مس، برنج و برنز در ساختار این تابلوها بسیار متداول است. این تابلوها می توانند در دو نوع مختلف دارای نورپردازی و بدون نورپردازی تهیه شوند که هر کدام از آنها قیمت مخصوص به خود را دارند.

تابلو استیل

این نوع از تابلوها که به وسیله فلز ساخته می شوند، در گذشته فاقد نورپردازی بودند که از معایب آنها محسوب می شد. به همین دلیل مغازه داران سعی می کردند آنها را در محیط داخلی مغازه،  که دارای نور کافی بود، استفاده نمایند. سپس، تابلوسازان با ترفندهای مختلف موفق شدند نوعی از تابلوهای فلزی را تولید کنند که دارای نورپردازی باشد. امروزه، این تابلوها با عنوان تابلو استیل نوراندریک و تابلو پلاستیل شناخته می شوند.

تابلو مغازه نئون

این تابلوها با استفاده از متریال مختلفی از قبیل شیشه و پلاستیک ساخته می شوند که همین امر در تغییر قیمت آن موثر است. در تابلوهای نئون پلاستیک رویه و لبه حروف برجسته با استفاده از ورق پلاستیکی مشابه شیشه، با نام پلکسی ساخته می شوند. به همین سبب این تابلوها را تابلو پلکسی نیز می نامند.

در مقابل، تابلوهای نئون شیشه ای با استفاده از شیشه های خامی تهیه می شوند که شکل دهی آنها با استفاده از حرارت انجام شده است. توجه داشته باشید که تابلوسازان در ساختار این تابلوها از گاز نئون استفاده می نمایند که داخل مواد شیشه ای را پر می کند. این تابلوها با عبور جریان الکتریکی قادر به تولید نور هستند.

تابلو تبلیغاتی

دلایل استفاده از تابلو مغازه

شاید تصور کنید که تابلوهای مورد استفاده در سردر مغازه ها اهمیت چندانی نداشته باشند و جز زیبایی کارکرد دیگری ندارند. با این وجود، ما به شما این نوید را می دهیم که با سفارش تابلوی مورد نظر خود از مجموعه تابلوسازی نامور قادر خواهید بود مشتریان بیشتری را برای خرید از مغازه خود ترغیب کنید. به طور کلی، شما به دلایل زیر باید یک تابلو تبلیغاتی برای خود تهیه کنید:

جلب توجه عابرین

همانطور که می دانید به یمن پیشرفت تکنولوژی در عرصه صنعت تابلوسازی، تابلوهای متعددی با ویژگی های مختلف به وجود آمده اند که دارای جلوه بصری بسیار زیبایی نیز هستند. علاوه بر آن، این تابلوها دارای کیفیت، رنگ بندی و نورپردازی مختلفی نیز هستند که عابرین پیاده نمی توانند به راحتی از کنار آنها عبور کرده و نوشته روی تابلوها را نخوانند و به تصاویر آن توجه نکنند. بنابراین، شما با سفارش یک تابلوی مناسب با کسب و کار خود، یک بار برای همیشه کار تبلیغات مغازه خود را به مرحله اجرا می رسانید.

تابلوهای تبلیغاتی نمایانگر سبک و سلیقه مغازه داران هستند

لازم به ذکر است که مغازه داران با انتخاب هرکدام از انواع تابلو مغازه سبک و سلیقه خود را در معرض دید عموم قرار می دهند. بنابراین، آنها باید درباره این موضوع با وسواس تمام عمل نمایند. این تابلوها از جمله جنبه های تبلیغاتی برای هر نوع کسب و کاری به شمار می روند که مغازه داران با تهیه آن می توانند محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کنند.

برندسازی

برندسازی یک ویژگی مهم است که امروزه مورد نیاز هر کسب و کاری می باشد. چرا که بدون برندسازی هیچ مغازه ای قادر به انجام فعالیت مطلوب نخواهد بود. حال، تابلوهای مغازه امکانی را فراهم می کنند که این برند یا نام تجاری به مشتریان معرفی گردد. بنابراین، استفاده از این تابلوها اهمیت بسیار بالایی دارد.

امکان تبلیغ در شرایط مختلف توسط تابلو مغازه

این نکته را در نظر داشته باشید که تابلو مغازه یک روش تبلیغ دائمی برای کسب و کارهای مختلف فراهم می کند که سایر روش های تبلیغاتی چنین ویژگی را ندارند. تابلوهای تبلیغاتی به دلیل ساخته شدن با متریال با کیفیت، کمتر دچار آسیب شده که این امر برای آنها یک مزیت به حساب می آید. حال آنکه تبلیغ با روش های دیگر، برای مثال تبلیغ از طریق رسانه، جزو تبلیغات موقت بوده که تاثیر آن نیز موقتی می باشد.

تابلو فروشگاهی

نکات مورد توجه در انتخاب انواع تابلوهای تبلیغاتی

گاهی اوقات برخی از مغازه داران پس از راه اندازی کسب و کار خود در انتخاب یک تابلو مناسب برای سردر مغازه دچار سردرگمی می شوند. در این صورت آنها باید برخی نکات را برای انتخاب یک تابلو مناسب مدنظر قرار دهند که در زیر برخی از این نکات عنوان شده اند:

طراحی و ظاهر تابلو، تناسب تابلو با نوع خدمت، نمایش شغل، نورپردازی، استفاده از نوشته در تابلو، استفاده از طرح های سه بعدی تابلوها و انتخاب ابعاد مناسب تابلو مغازه.

نتیجه گیری

امروزه با توجه به استفاده گسترده از تابلو مغازه، شناسایی به صرفه ترین نوع آن، برای بیشتر صاحبان مشاغل در اولویت قرار دارد. در این مقاله ضمن پرداختن به این موضوع، انواع تابلو و نکات مختلف انتخاب تابلو مناسب برای کسب و کارهای مختلف را شرح دادیم. حال شما می توانید تابلوی موردنظر خود را از تابلوسازان باتجربه و ماهر مجموعه تابلوسازی نامور درخواست کنید. علاوه بر این، شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مجموعه، با شماره 02157996 تماس حاصل فرمائید. این مجموعه تابلوسازی یکی از باقدمت ترین تابلوسازی های کشور می باشد که در حال حاضر به  بورس ساخت تابلو مغازه در تهران مبدل گشته است.

اشتراک گذاری

2 یک نظر

  1. آیدین اسدی پاسخ

    من ۲ ماه پیش برای آتلیه عکاسی م تابلو لایت باکس به تابلو نامور سفارش دادم… کارشون عالیه و واقعا راضی هستم

  2. آیدین اسدی پاسخ

    من ۲ ماه پیش برای آتلیه عکاسی م به تابلوسازی نامور سفارش تابلو لایت باکس دادم… کارشون عالیه و واقعا راضی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =