This free app helps you find thousands of useful ChatGPT messages

این برنامه رایگان به شما کمک می کند هزاران پیام مفید ChatGPT را پیدا کنید

در ماه های اخیر، ChatGPT بر سرفصل های اینترنت و فراتر از آن غالب شده است. چت ربات هوش مصنوعی، همانطور که میلیون‌ها کاربر از اواخر سال گذشته کشف کرده‌اند، فوق‌العاده توانایی دارد، اما مانند هر ابزار دیگری، زمانی که بدانید چگونه از آن استفاده کنید، بهتر عمل می‌کند. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت سریع پاسخ‌هایی که به دنبال آن هستید این است که ChatGPT را با اعلان صحیح ارائه کنید، جایی که کتابخانه سریع Arvin ChatGPT وارد عمل می‌شود.

کسب اطلاعات بیشتر: می‌توانید سیری را با ChatGPT در آیفون خود جایگزین کنید

آروین که اخیراً توسط Product Hunt برجسته شده است، یک وب سایت و یک افزونه مرورگر است که درخواست هایی برای ChatGPT ایجاد می کند. اگر می دانید از ChatGPT چه می خواهید اما کاملاً مطمئن نیستید که چگونه پیام خود را بسازید، فقط می توانید از آروین بخواهید این کار را برای شما انجام دهد.

اگر از وب‌سایت آروین بازدید کنید، فهرستی از موضوعات را مشاهده خواهید کرد، از جمله فروش، سئو، نوشتن، کدنویسی و آموزش. روی یک موضوع کلیک کنید و تمام دستوراتی را که آروین ارائه کرده است را مشاهده خواهید کرد. برای مثال، وقتی روی موضوع «نوشتن» کلیک می‌کنید، مجموعه‌ای از اعلان‌ها مانند «به عنوان منتقد فیلم عمل کنید»، «به‌عنوان شاعر عمل کنید» و «به‌عنوان روزنامه‌نگار عمل کنید» را مشاهده خواهید کرد.

وقتی روی «امتحانش کن» کلیک می‌کنید، یک پیام طولانی دریافت می‌کنید که می‌توانید آن را کپی و در کادر چت در وب‌سایت OpenAI جای‌گذاری کنید. در اینجا درخواست برای رفتار مانند یک روزنامه نگار است:

من از شما می خواهم که به عنوان یک روزنامه نگار عمل کنید. شما در مورد اخبار فوری گزارش می‌دهید، داستان‌های ویژه و نظرات را می‌نویسید، تکنیک‌های تحقیقی را برای تأیید اطلاعات و کشف منابع توسعه می‌دهید، از اخلاق روزنامه‌نگاری پیروی می‌کنید و با استفاده از سبک متمایز خود گزارش دقیق ارائه می‌کنید. اولین درخواست پیشنهادی من این است که “من برای نوشتن مقاله ای در مورد آلودگی هوا در شهرهای بزرگ در سراسر جهان به کمک نیاز دارم.”

وقتی ChatGPT را با این درخواست ارائه کردم، بلافاصله به مسابقات رفتیم.

اگر مجذوب ایده ChatGPT هستید اما کاملاً مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، این اعلان‌های Arvin به نوعی مانند چرخ‌های آموزشی هستند. نه تنها قادر خواهید بود آنچه را که ChatGPT می تواند با دستور مناسب انجام دهد، ببینید، بلکه ممکن است در این راه چیزی یاد بگیرید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

78 + = 83