تعمیرات مبل با بهترین قیمت در بازار

Shape1

تعمیرات مبل یکی از گزینه های مقرون به صرفه برای نوسازی منزل می باشد که در حال حاضر حتی اقشار رده بالا جامعه هم از این گذینه استفاده می کنند. با تعویض و یا تعمیر مبل می توانیم دستی به سر و روی خانه خود بکشیم. تعمیر مبل راحتی و تعمیر مبل استیل اصلی ترین مواردی است که در مورد نوسازی دکوراسون منزل می توان انجام داد. برای اطلاع از شرایط و قیمت تعمیر مبل همراه ما باشید و این پست را از دست ندهید.

اگر در اینترنت برای تعمیر مبلمان‌ به دنبال جای مطمئنی می گردید, می توانید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با نکات مفیدی که درباره تعمیرات مبلمان باید بدانید آشنا شوید تا علاوه بر پرداخت هزینه نتیجه مورد انتظار خود را از سرپردن کار ببینید. تعمیر مبلمان , رویه کوبی مبل , تعویض پارچه مبل , رنگ کاری مبلمان از جمله خدماتی هستند که در مورد تعمیرات باید در مورد آنها آشنایی داشته باشید.

تعمیرات مبل راحتی

اگر مبل راحتی شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، ما در این مطلب تمام نکاتی که برای تعمیر مبل راحتی به آن نیاز دارید و باید بدانید برای شما گردآوری کرده ایم تا گیر افراد سو استفاده گر نیوفتید . تعمیر اسفنج مبل راحتی ، تعویض پارچه مبل راحتی ، تعمیر شکستگی مبل , تعمیر مبل ال , تعمیر مبل چرم , تعمیر مبل چستر و کلاف از جمله خدماتی هستند که توسط مبل باران به مشتریان عزیر ارائه می شود و در ادامه به همه آنها میپردازیم.

مبل راحتی پرکاربردترین نوع مبل است که همان طور که از نامش پیداست به خاطر راحت بودن بیشتر از سایر انواع مبلمان از آنها استفاده میشود. مشکلاتی مانند پارگی پارچه مبل، فرورفتگی کف مبل ، خراب شدن فوم ، شکستن پایه مبل معمولا برای بعد از مدتی استفاده برای مبل های راحتی طبیعی هستند. که در ادامه در مورد تعمیرات مبلمان راحتی بیشتر توضیح خواهیم داد. برای اطلاع از قیمت تعمیر مبل در کرج سال ۱۴۰۱ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

Shape2

 

آیا تعمیر مبل راحتی به صرفه است ؟

تعمیرات مبلمان راحتی , با توجه به کیفیت مبلمان شما  مشکلات ذکر شده ممکن است بعد از چند سال و با در بعضی مواقع بعد از چند ماه برای شما پیش بیاید البته که جای نگرانی نیست ما در کنار شما هستیم. همواره تعمیر وسایل نسبت به خرید وسیله جدید مقرون به صرفه تر هستند. حال با توجه به شرایط اقتصادی خاص کشور صرفه جویی در هزینه ها جز ملزومات زندگی به حساب می آید. لذا با تعمیرات مبلمان شما می توانید با هزینه ای چندین برابر کمتر از خرید مبل جدید مبلمان خود را دوباره نو و شیک کنید و جلوی خرید و پرداخت هزینه های بیشتر را بگیرید.

تعمیرات مبل شامل چه مواردی می‌شود؟

اما قبل از اینکه بخواهید برای تعمیر مبل راحتی خود اقدام کنید ابتدا باید بررسی کرد که خرابی مبل شما در چه حدی می باشد. اگر خرابی شما یکی از این موارد است اصلا نگران نباشید چرا که مبل شما قابل تعمیر است:

 • خرابی و پاره شدن پارچه مبل راحتی
 • پوسیده شدن پارچه میل راحتی
 • شکستگن پایه مبل راحتی
 • لق شدن شکستن کلاف مبل (اسکلت مبل)
 • به صدا افتادن فنر های مبل راحتی
 • فرو رفتگی کفی مبل و دسته ها

در صورتیکه مبل خود را به شرکت های معتبر بسپارید کلیه موارد ذکر شده را می توانند برای شما تعمیر کنند با قیمتی مناسب. اما اگر برای تعمیرات مبل به افرادی که تخصص و مهارت کافی ندارند اعتماد کنید نتیجه کار مطلوب نخواهد بود و علاوه بر پرداخت هزینه نتیجه کار چیزی نیست که شما دوست داشته باشید.

قیمت تعمیر مبل راحتی

با توجه به نواسانات قیمت ارز هزینه های تعمیرات مبل هم دستخوش تغییر می شوند ، متاسفانه. قیمت تعمیر مبل راحتی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان متغییر است. البته باید توجه داشته باشید که برای استعلام قیمت دقیق لازم تا تصویر مبلمان خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا قیمت تعمیر مبل به صورت دقیق تر خدمت شما اعلام نماییم.

برای تعمیر مبل راحتی در ابتدا باید از سالم بودن کلاف مبل راحتی مطمئن شویم. از آنجایی که اکثر اوقات کلاف مبل راحتی در زیر پارچه پنهان شده است بعد از برداشتن پارچه, خرابی و یا شکستگی های کلاف نمایان می شود. همانطور که پیشتر گفتیم قبل از رویه کوبی باید تعمیرات لازم روی کلاف انجام شود. نکته بعدی که که در تعمیر مهم می باشد استفاده از فوم با کیفیت بر اساس نوع کار است. در نهایت انتخاب پارچه مبل که بر اساس انتخاب مشتری روی کار کوبیده می شود.

خدمات تعمیر مبلمان

ما به طور تخصصی انواع خرابی های مبلمان و میز و صندلی را در کوتاه ترین زمان تعمیر می کنیم ، با این وجود تعمیرات مبل و صندلی اصلی ترین سرویس ماست.در ادامه برخی از به برخی از انواع خدمات و تعمیرات ما را مشاهده می کنید.

بهترین روش برای محاسبه هزینه تعمیر مبلمان این است که عکس مبل خود را برای یک کارشناس تعمیرات ارسال کنید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم.

انواع تعمیرات مبلمان

برای تعمیرات مبلمان بر اساس نوع مبلمان و میزان خرابی میتوان موارد زیر را نام برد:

 • تعمیرات مبل شکسته
 • تعمیر فوم مبل
 • تعمیرات مبل راحتی
 • تعمیرات مبل استیل
 • تعویض پارچه مبل

تعمیرات مبل بهتر است یا خرید مبلمان جدید؟

یکی از سوالاتی که اکثرا شما عزیزان از ما می پرسید تعمیر یا خرید مبل جدید است. حتی اگر شرایط اقتصادی این چند سال را هم ندیده بگیریم باز هم تعمیر به نظر به صرفه می‌‌آید. اگر می خواهید دستی به سر و روی خانه تان بکشید می توانید با هزینه به مراتب کمتر از خرید مبلمان جدید مبل های خود را نو کنید. در بسیاری از موارد هزینه تعمیر حتی از نصف هزینه خرید مبلمان جدید هم کمتر است و این می تواند شما را در نو سازی خانه جلو بندازد.

در بسیاری از موارد بعد از تعمیر مبل تغییرات انجام شده به قدری زیاد هستند که مشتریان باور نمیکنند مبلمانی که میبینند همان مبل های قدیمی خودشان است ، اکثر مشتریان ما وقتی که عکس مبل تعمیر شده خود را می ببیند به ما می گویند که دارید با ما شوخی می کنید. شما با تعمیر کردن مبل استیل به مراتب هزینه خیلی بیشتری را می توانید صرفه جویی کنید. جهت تعمیر مبلمان راحتی خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

09192023449

09125657236

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 − = 21