The best video downloader extensions for Chrome

بهترین افزونه های دانلود کننده ویدیو برای کروم

به همان اندازه که سرویس‌های ویدیویی می‌خواهند وانمود کنند که همیشه آنلاین هستیم و از پخش جریانی کاملاً راضی هستیم، مواقع زیادی وجود دارد که مردم می‌خواهند دسترسی آفلاین داشته باشند – مثلاً برای یک سفر یا برای اطمینان از اینکه یک ویدیوی مورد علاقه ناگهان ناپدید نمی‌شود. اگر گوگل کروم را روی دسکتاپ یا لپ‌تاپ خود دارید، تعدادی پسوند دانلودکننده ویدیو وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: پایگاه داده چیست؟

بهترین افزونه های دانلود کننده ویدیو برای کروم

ما در اینجا فقط تعداد کمی از گزینه ها را توصیه می کنیم، نه کمترین آنها زیرا هر برنامه افزودنی به سمت یک هدف یکسان است. این لیست را بیشتر به عنوان مجموعه ای از گزینه های پشتیبان در نظر بگیرید – دانلودکنندگان با توجه به قانونی بودن مشکوک خود به راحتی می توانند بیایند و بروند. در واقع، گوگل تلاش می‌کند تا برنامه‌های افزودنی را کاملاً از دانلود از یوتیوب مسدود کند، اگرچه واقعیت این است که دور زدن این محدودیت‌ها کار سختی نیست.

پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت این توصیه‌ها به‌جای جستجو در فروشگاه وب Chrome، پیوندهای مستقیم خود را دنبال کنید، مگر اینکه به‌طور خاص گزینه‌هایی را در بالای مواردی که فهرست کرده‌ایم بخواهید. همانطور که می بینید بسیاری از دانلود کننده ها نام های مشابهی دارند.

  • Video Downloader for Chrome
  • Video Downloader Pro
  • Video Downloader Plus

Video Downloader for Chrome

این افزونه از سایت هایی مانند فیس بوک، توییتر، Dailymotion، Vimeo و Instagram پشتیبانی می کند. وقتی ویدیویی را پیدا کردید، فقط روی نماد برنامه افزودنی کلیک کنید تا گزینه‌های دانلود، از جمله وضوح تا 4K (در صورت وجود) باز شود. شما می توانید در فرمت های مختلف فایل نیز ذخیره کنید.

استفاده از برنامه افزودنی رایگان است، اما توسعه‌دهنده پیشاپیش اعتراف می‌کند که موفقیت تضمین نشده است. باید یک صفحه وب را برای یافتن پیوندهای فایل ویدیویی جست و جو کند، و اگر به نحوی مبهم باشند، پیام «ویدیو یافت نشد» را دریافت خواهید کرد. با این حال، این یک مشکل بالقوه برای هر بارگیری است.

Video Downloader Pro

Video Downloader Pro رایگان است و گفته می شود که با 98 درصد موفقیت با صفحات وب موسیقی و ویدیو کار می کند. ما نسبت به این رقم شک داریم – آنها از چه معیارهایی استفاده می کنند؟ – اما برنامه افزودنی دارای بررسی های مثبت بسیاری است و از طیف وسیعی از فرمت های فایل از جمله ASF، AVI، FLV، MP3، MP4، MPEG و غیره پشتیبانی می کند.

Video Downloader Plus

Video Downloader Plus یکی از دانلودکننده‌های با بهترین بازبینی در کل فروشگاه وب کروم است و مانند Video Downloader برای Chrome به صراحت از سایت‌هایی مانند Facebook، Instagram، Twitter، Vimeo و Dailymotion پشتیبانی می‌کند. فرمت های ذخیره شامل ASF، AVI، FLV، MOV، MP4، MPG، WEBM و غیره است.

به دور از فروشگاه وب Chrome، توسعه‌دهنده برنامه افزودنی ادعا می‌کند از سایت‌هایی مانند YouTube، Twitch و Vevo پشتیبانی می‌کند. این احتمالاً آن را به گزینه اصلی در لیست ما تبدیل می کند، اگر دیوار پرداخت نباشد – در حالی که اکثر دانلودها رایگان هستند، اگر می خواهید با وضوح 4K دانلود کنید، باید آن را بالا ببرید

اشتراک گذاری

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: اپلیکیشن Threads اینستاگرام تنها در پنج روز به ۱۰۰ میلیون کاربر می‌رسد – آرپسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34 − 28 =