You can replace Siri with ChatGPT on your iPhone

می‌توانید سیری را با ChatGPT در آیفون خود جایگزین کنید

ChatGPT با وجود اینکه یک محصول نهایی نیست، همچنان یکی از جدیدترین فناوری های نوین در شهر است. با این حال، ما شاهد استفاده های جالب زیادی از ChatGPT بوده ایم که شامل کارکردن ربات OpenAI بر روی پلتفرم های مختلف است. قبلاً به شما نشان داده‌ایم که چگونه از ChatGPT در آیفون خود استفاده کنید و چگونه میانبری ایجاد کنید که به شما امکان می‌دهد سیری را با ChatGPT برای مدیریت خانه هوشمند جایگزین کنید.

اما به نظر می رسد که می توانید از یک میانبر برای جایگزینی سیری در آیفون با ChatGPT استفاده کنید. راه اندازی فوق العاده آسان است، همانطور که در زیر خواهید دید.

کسب اطلاعات بیشتر: جهانی بدون جستجوی گوگل

بسیار محتمل است که اپل در آینده نزدیک به سیری قدرت های بسیار خوبی بدهد، مشابه آنچه ChatGPT می تواند انجام دهد. یا بهتر. اما اپل عجله ای مشابه گوگل و مایکروسافت برای پاسخ به تهدید ChatGPT با راه اندازی نسخه های معیوب ربات های هوش مصنوعی ندارد.

در حالی که منتظر هستیم تا سیری قدرت‌های ChatGPT را به دست آورد، همیشه می‌توانیم به لطف میانبری که به شما امکان می‌دهد از قدرت ChatGPT مستقیماً در دستگاه اپل استفاده کنید، سیری را در iPhone، iPad و Mac جایگزین کنیم. از نظر فنی، ما واقعاً جایگزین سیری نمی‌شویم، زیرا اپل به کاربران آیفون این نوع دسترسی به برنامه‌های سیستمی را ارائه نمی‌دهد.

ما فقط از سیری برای راه اندازی میانبر ChatGPT از طریق صدا استفاده می کنیم و سپس دومی به سؤالات ما پاسخ می دهد.

مانند ترفندهای قبلی ChatGPT مربوط به آیفون، به یک حساب OpenAI نیاز دارید. و برای اینکه میانبر کار کند به یک کلید API نیاز دارید. ایجاد یک حساب OpenAI فوق العاده آسان است، فقط این لینک را دنبال کنید.

سپس باید به https://platform.openai.com/account/api-keys بروید تا کلیدهای API خود را بازیابی کنید. اینجاست که یک کلید API جدید برای میانبر آیفون ایجاد می‌کنید که باید آن را کپی/ذخیره کنید.

پس از انجام این کار، تنها کاری که باید انجام دهید این است که میانبر ChatGPT را مستقیماً در آیفون خود دانلود کنید. در آیفون به Github Yue Yang بروید. سپس به دنبال آخرین نسخه میانبر بگردید. در حال حاضر ChatGPT Siri 1.2 (نسخه انگلیسی) است — یا مستقیماً روی این پیوند ضربه بزنید.

پیوند برنامه Shortcuts را در iPhone یا iPad شما باز می کند و باید Set Up Shortcut را انتخاب کنید. در اینجا، شما باید کلید OpenAI API خود را در قسمت متن قرار دهید. روی گزینه Add Shortcut ضربه بزنید و سپس عبارت خود را انتخاب کنید. در حال حاضر روی «Hey Siri, ChatGPT 1.2» تنظیم شده است.

توسعه دهنده به کاربران توصیه می کند که نام ربات را با چیزی ساده تر جایگزین کنند. می‌توانید به «Hey Siri، ChatGPT» یا هر کلمه‌ای که فکر می‌کنید سریع‌تر شما را به آنجا می‌رساند بروید.

توسعه‌دهنده توضیح می‌دهد که میانبر Siri ChatGPT روی آیفون، آی‌پد و مک کار می‌کند و از «مکالمات پیوسته، […] ترک چت و چت جدید» پشتیبانی می‌کند.

پیش فرض پشتیبانی از گفتگوی مداوم است که می تواند زمینه را ضبط کند و مسائل را به طور مداوم مورد بحث قرار دهد.

اگر می‌خواهید یک چت جدید شروع کنید، وقتی نوبت ما می‌شود بگویید «چت جدید»، سیری دور جدیدی از چت را شروع می‌کند، به این معنی که زمینه قبلی از بین می‌رود و نمی‌توانید با اطلاعات قبلی به چت ادامه دهید.

اگر می‌خواهید از ChatGPT برای استفاده از سیری سیستم خارج شوید، می‌توانید در نوبت خود بگویید «Quit chat». البته می توانید سیری را مستقیماً ببندید و دوباره باز کنید. اما در اینجا ارائه فرمان خروج طبیعی تر است.

علاوه بر این، میانبر آیفون به شما امکان می دهد با ارائه دستورالعمل های واضح در مورد آنچه که می خواهید هوش مصنوعی انجام دهد، رفتار ChatGPT را سفارشی کنید. توسعه دهنده مثال زیر را ارائه می دهد که استفاده از ChatGPT را به ترجمه زبان محدود می کند:

من به شما اجازه می دهم به عنوان یک مترجم عمل کنید. هدف شما ترجمه هر زبانی به انگلیسی است. لطفاً هنگام ترجمه از لهجه مترجم استفاده نکنید، بلکه برای ترجمه طبیعی، روان و معتبر و با استفاده از عبارات زیبا و ظریف استفاده کنید.

این ممکن است در واقع یک ویژگی عالی باشد که در سفر دارید. اگر فکرش را بکنید، ممکن است بخواهید میانبرهای مختلف ChatGPT Siri را برای اهداف مختلف تنظیم کنید.

در مورد سیری، دستیار پیش‌فرض آیفون همچنان برای سایر موارد کار خواهد کرد. ChatGPT فقط زمانی ظاهر می شود که با استفاده از دستور Shortcut آن را فراخوانی کنید.

اشتراک گذاری

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: این برنامه رایگان به شما کمک می کند هزاران پیام مفید ChatGPT را پیدا کنید – آرپسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67 − 59 =